Lost Highway (1997)

Toto bola az moc velka Lynchovina na mna. Velmi mi tu chybala atmoferickost, taka typicka pre jeho filmy. 5/10

Thelma a Louise (1991)

Prijemna road movie so skvelym hereckym obsadenim a nezabudnutelnym koncom. 8/10

Má mě rád, nemá mě rád (2010)

Milujem dobove filmy. 50-60 roky na americkom predmesti patria medzi moje najoblubenejsie. Co sa tyka filmu, tak to bola mila detska romantika 7/10

Statečné srdce (1995)

Keby Wallace videl ako dopadlo referendum v Skotsku, tak by nad nimi asi zlomil palicu - hlavne po tom vsetkom co si musel kvoli "slobode" vytrpiet :) 9/10

Odsun (2010)

Klasicky vojnovy film zaoberajuci sa zidovskou problematikou. Da sa to pozriet, ale je to zanrovy priemer. 6/10

Vlk z Wall Street (2013)

Pribeh je az neuveritelny (nemozem uverit ze taketo nieco sa dialo celkom nedavno) a umne natoceny (vela zaujimavych scen). DiCaprio podava ako obvykle vynikajuci vykon (kedy pride konecne soska, no kedy??). Napriek dlhej stopazi to celkom rychlo zletelo. 8/10

Dovolená za trest (2014)

Typicka "lahka zabava" v podani Sandlera - vacsinou ma tieto filmy rozculuju, ale musim priznat ze som sa pri tomto z chuti zasmial. 7/10

Počátek (2010)

Matrix 2.0 - Aj po viacerych pozretiach stale fascinuje a ponuka material na premyslanie. 9/10

38 (2014)

Skvele spraveny dokument o Palovi. Bravo, Dangl. Priznam sa ze som mal obavy ako to spravi, ale toto je vyborna pocta mojmu najoblubenejsiemu slovenskemu hokejistovi. A ten potlesk vo vypredanom kine na konci filmu som si fakt uzil. 10/10