Skóruj! (2007)

No místy docela vtipné a místy zase velice trapné scény. Dal bych ** ale dám ***. Je to originální parodie na filmy o nelegálních bojovích zápasech a je tam přehršel vtipných odkazů na různé filmy.

Ulovit miliardáře (2009) odpad!

Nemá smysl se zde o tom rozepisovat. Prostě jsem si vyplnil mezery a jeden z nehorším filmů (ještě mě čeká Kněžna Libuše) loňského roku jsem zkouknul. Pokud na takové výtvory toho ****** Vorla dává peníze Státní fond na podporu a rozvoj české kinematografie tak to tady můžeme odpískat.

Poklad z Yankee Zephyru (1981)

Kdyby to bylo natočené více vážněji a mělo to lepší scénář tak ten film je mnohem zajímavější. Takhle jsem z toho měl divné pocity jako by tvůrci nevěděli co chtějí natočit. I přesto za pointu a výpravu a hlavní hereckou trojci, která trpěla "tím" špatným scénářem dám 3*.

Sedm epoch rocku (2007) (seriál)

Ač dnes již nijak moc rockovou hudbu neposlouchám tuto sedmidílnou sérii jsem shltnul s naprostým nadšením. Divákovi to poskytne vyčerpávající přehled od prvopočátku rockové scény až po součastnost doplněnou komentáři hudebních žurnalistů, producentů a samotných hudebníků.

Yes Man (2008)

Jo dobrý. Příjemně jsem se bavil. Jen ta scéna s babičkou mi tam moc neseděla a čekal bych ji spíš v nějaké blbosti jako je Zohan apod.

Cesta (2009)

Děsivá atmosféra! Hlavně v první půli filmu jsem měl problém abych film dokoukal. Nečekal jsem že to všechno dokážu zkousnout (asi jako čerstvého otce). První půle filmu je docela napínavá kdy dvojce putujících se vždy nějak podaří dostanout jen tak tak pryč od kanibalů. Ovšem druhá půle filmu se už docela vleče a působí na mě nijace. Podotýkám, že knihu jsem nečetl a tak některé scény filmu mi připadají docela hloupé. Jako svléknutí zloděje do naha, plavání do lodi na pobřeží apod. Konec jakoby odfláknutý. Ovšem za celkový dojem, atmosféru, masky dám 4*. Je absolutní pravda, že Kodi Smit-McPhee vypadá jako by byl opravdu syn Charlize Theron. Scéna kdy se jen tak odebere do tmy zemřít mě rozsekala.

Hlava rodiny (1991)

Zdařilá kopie. A když zdařilá kopie výborného filmu ohodnotím to takto!

Nevěstin otec (1950)

Nádherná komedie s nepřekonatelným Spencrem Tracym. Nic víc není třeba psát.

Most u Remagenu (1969)

Špičkový válečný film, ve kterém není ani tolik krve jako ve "vojínu Ryanovi" ale o to více kvalitních hereckých výkonů a žádná ta klišé jako ve zmiňovaném "vojínovi". Výborná podívaná pro milovníky válečných filmů.

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Taková nijaká kopie původního filmu z padesátých let. Tvůrci se snaží udržet to přibližné poselství, které měl původní film ale prostě to působí křečovitě. KR vypadá v sauku jako Constantine a je takovej celej zkoprnělej. A ostatní herci a jejich herecké výkony nestojí ani za zmínku. Ty dvě hvězdy ja jakou takovou docela působivou atmosféru a chytrý nápad s Klaatůovím ochráncem a jeho likvidací povrchu zemského.