Superman II: Verze Richarda Donnera (2006)

Jsem trochu zklamán. Na druhou stranu jsem rád, že po tolika letech nakonec vidím původní nenatočenou verzi. Věřím, že kdyby to Donner tehdy natočil celé, vypadalo by to ještě lépe. Kvůli různým prostřihům teď některé scény nedávají smysl a ty počítačové efekty bohužel vypadají hodně televizně. Celkově mě přijde verze od Lestera zábavnější a ucelenější. 75%

Prci, prci, prcičky: Kniha lásky (2009)

Pokud nesrovnávám s první trojkou Prciček, je to docela slušná zábava. Určitě vydarenější než díly Nahá míle a Spolek Beta.

Superman 3 (1983)

Pokud přežijete trapnou úvodní titulkovou sekvenci, pak už přežijete celý film. Tady už docházejí nápady, i když bitka na vrakovišti Superman vs. Superman není vůbec špatná. Jsou tu i další dobré momenty, které ale stejně dělají z toho dílu jen průměrný film. Triky jsou stejné jako v předchozích dílech. V tomto dílu jsem bohužel často viděl lanka, na kterých byl Superman zavěšen a to je u filmu, kde hlavní postava umí létat hodně, hodně velký nedostatek :) 50%

Taxi 4 (2007)

Celkově sérii Taxi mám rád, ale tento díl už je přeci jen trochu zbytečný. Je vidět, že nebyl velký rozpočet a odráží se to v minimální akci a jednoduchém scénáři. Nevím jestli tento díl vznikl kvůli fanouškům série nebo kvůli penězům jako reklama na novou 407čku, které si mimochodem stejně moc ve filmu neužijete. Taxi 4 stojí více na komisaři Gibertovi a Daniel mi přijde spíše jako vedlejší postava. I tak jsem se docela bavil a s krátkou stopáží Vás určitě nebude nudit. 5. díl už raději ne :) 60%

Čelisti 3 (1983)

Věřím, že tehdy v tom 3Déčku to mohlo být o level lepší. Ve 2D však můžeme hodnotit jen slabý děj, triky vypadají dost nereálně, rušivě a kazí to pak celkový zážitek z filmu. 30%

G. I. Joe (2009)

Ve filmu se pořád něco děje a bohužel to jeho kámen úrazu. Je to vše až moc rychlé, chtělo by to zvolnit tempo. Nevim ale jestli by to pomohlo nějakému lepšímu výsledku. Přijde mi, že pokud jste jako malí nehltali hračky G.I. Joe, tento film se vám nikdy nemůže líbit. Alespoň je to koukatelné co se týče efektů a lokace Prahy také potěší 40%

Sám doma 3 (1997)

Moc mi vadí když se někdo rozhodne udělat další pokračování filmů, které se opravdu povedli a takhle to zmrví. Stejně jako píši u čtvrtého dílu, kdyby tento film byl jako jediný svého druhu, mohla by to být alespoň průměrná rodinná komedie. Občas jsem se přeci jen od srdce zasmál. Za to ale že se někdo pokusí natočit třetí díl, který je jen průměrný, to znamená nemožnost překonat laťku prvních dílu, zaslouží si maximálně jednu hvězdu.

Jak ukrást Dagmaru (2001)

Tady vidíme jak by asi dopadl Polda 4. Odpad to úplný není. Přeci jen tu a tam jsem se zasmál a pořád je to film, u kterého člověk krásně vypne. Bohužel ale převládají negativa, protože asi nejhorší postava a herec z poldy Jaroslav Sypal tu má hlavní roli.

Superman 4 (1987)

Už je to přeci jen pár let, co jsem tuto hrůzu viděl. Pamatuji si jak jsem si říkal, že to nebude snad tak špatné jak jsem slyšel. Bohužel obavy se vyplnily. Je tu hrozně vidět, jak malý byl rozpočet, na který si film stejně ani nevydělal. Nelogičnosti, které jsem viděl i ve třetím díle, bych mohl odpustit, kdyby alespoň triky nevypadaly tak děsně. 20%

Vymítač ďábla 2: Kacíř (1977) odpad!

Jedničku řadím mezi top horory, ale dvojku bohužel musím mezi nejhorší. Nic mě na tomto pokračování nezaujalo tak jako u jedničky. Tedy hlavně atmosféra a děj co má hlavu a patu. Toto u dvojky všechno postrádám. Tomuto pokračování se doporučuji vyhnout velkým obloukem.