Úlovek (2009) (seriál)

Celý seriál stojí a padá na Tomovi Hardym. Je to pan herec a tato role mu snad byla šita na míru. Škoda, že tento seriál není tak známý, já sám jsem na něj narazil náhodou. Rozhodně doporučuji. 95 %

Hotel Rwanda (2004)

Schindlerův seznam po africku. Nic víc, nic míň. Některé pasáže jsou prakticky totožné. Hotel Rwanda možná není tak „umělecký“, na závažnosti genocidy ve Rwandě to ale vůbec nic neubírá, spíše naopak.

Divoši (2012)

Wow... tak strhující kriminálku jsem dlouho neviděl. Herecké obsazení je špičkové, hudba taky a příběh bezkonkurenčně podaný. Filmový zážitek nejen pro milovníky žánru. 90 %

Skyfall (2012)

Abych řekl pravdu, tak předchozí Bondy jsem nemusel. Oblíbil jsem si až poslední tři s Danielem Craigem. A Skyfall beru jako završení jakési ságy. Skyfall mě bavil rozhodně víc než Quantum of Solace, a dokonce víc než Casino Royale, který byl podle mě nejlepší bondovkou. Skyfall má podle mě všechno co by bondovka měla mít: akci, krásnou bond-girl, dobrý příběh a hlavně záporáka. Javier Bardem zahrál úžasně. Jeden z filmů roku 2012. 90 %

Total Recall (2012)

Očekával jsem hodně, dostal jsem málo. Nebýt Colin Farrella, hodnocení bude ještě nižší. Takhle jde jen o průměrný akčňák, který táhne nahoru jedině Farrell. 70 %

Valkýra (2008)

Valkýra je pojata spíš dokumentárně než jako válečný historický thriller. Ale ono to vlastně jinak nejde... 75 %

Soudný den planety Země (2006)

Faktická hodnota skoro nulová, ale je to zpracováno vcelku zajímavě, takže se člověk nenudí. Když není nic zajímavějšího v televizi, tak proč ne. 55 %

Volejte prezidentovi (2012) (pořad)

Fuj, hnus! Jak může nějaká bába, co neví ani jaké je hlavní město Švýcarska, nebo kdy byla založena Karlova univerzita vůbec kandidovat na prezidenta ČR?

Buřtcajk (2012) (pořad)

Některé scénky jsou fakt odpad, ale něco se Izerovi neskutečně povede, že se řežete smíchy. Ale záleží samozřejmě na vkusu. Za mě nejlepší pořad na Pětce.

Kung Fu Panda slaví svátky (2010) (TV film)

Dvacetiminutová jednohubka s Kung Fu Pandou, trochou toho amerického patosu a Vánoci. Proč ne. 60 %