• Thriller

Šílený Max (1979)

Dnes se ten film zdá jako blbost ale v době když jsem ho viděl já někdy kolem roku 88 to byla na VHS celkem kultovní záležitost. Šílená jízda Mela Gibsona za pomstou. A musím říct že se mi to líbilo. Další díly už nic moc.

Patriot (2000)

Když pomineme historickou verohodnost tak si myslím že dobrý film. Gibson nezklamal. Mohlo to být o něco kratší a ten závěr byl trochu moc, ale jinak super podívaná.

Po čem ženy touží (2000)

Velice vtipná komedie. Gibson se zde překonává a je vidět že se u toho asi celkem bavil. Skvělý film na nedělní večer s holkou doma na gauči.

Bitva o Diên Biên Phu (1992)

Film který bohužel nestál za půjčení ani shlédnutí. Po půl hodině jsem to musel vypnout. Bohužel absolutně o ničem.

21 gramů (2003)

Asi budu jeden z mála které 21 gramů nezaujalo tak jako ostatní. Na můj vkus trošku pomalé a ze začátku nepřehledné. Chvíli mi trvalo než jsem se zorientoval. Penn i Watts byly skvělý, to se nedá upřít. Celkově mi na tento film stačí se podívat jednou a myslím že podruhé ho z filmotéky nevytáhnu. Podle mě daleko lepší film s podobnou ikdyž ne tak depresivní tematikou ohledně prolínání lidských životů byl CRASH

Notting Hill (1999)

Takové filmy prostě miluju. Kdyby bylo víc hvězdiček dal bych je. at žijí ROMANTICKÉ KOMEDIE

Hudbu složil, slova napsal (2007)

Mě se to prostě líbilo. Hlavně první polovina kde Grant má skvělé hlášky. Ikdyž nejlepší byl začáteční klip z osmdesátých let. To jsem se opravdu nasmál. Hruhá půlka je už trochu nudnější a ztrácí tempo přesto dávám 4*.

Láska nebeská (2003)

Naprosto skvělá komedie s citem. Jako hodně z vás je mi britský humor velice blízky a herci taky. Když mám opravdu blbý den tak si pustím lásku nebeskou a hned je mi líp. Jedna z Grantových nejlepších rolí. Prostě film plný naděje lásky a pochopení. Přesně můj styl. (deti nekupujte drogy, staňte se rokovou hvezdou a budete je mít zadarmo). Děkuju za takové filmy.

Mamma Mia! (2008)

Tady každej hodnotí choreografii atd. jaká je to hovadina a blbost. Podívejte se na to z jíné stránky je to prostě veselej letní film s pro mě neskutečnejma písničkama. Čiší z toho radost. Odechovej filmeček na letní večer. A kdo byl v Řecku a poslouchal ABBU tak pochopí.

Smrtonosná zbraň (1987)

Skvělá akční komedie konce osmdesátek. Videl jsem to již několikrát a pokaždé jsem se dobře bavil. Rigsova neucta k čemukoliv i k vlastnímu životu a z toho vyplývající hlášky a situace jsou prostě skvělé a usedlý Murtaugh to jen skvěle doplnuje. Zbylé díly byly taky celkem povedené.