Rychlovky Ládi Hrušky (2014) (pořad) odpad!

Tak tohle je fakt suprhnuj :)) S cim prijde TV hovna za par let? :)

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Jakoby ten film nevedel co vlastne chce... pribeh docela nuda, chvilkama se to snazilo byt vtipny, pak zas citovy.. Sem silene zklamanej, po prvnim dilu sem si myslel, ze to bude svezi reboot a dockame se spousty supr filmu ze spideyho universa.. Tedka jen doufam, ze co nejdriv to SONY prestane bavit a vrati spideyho k Marvelu:) //// Jinak ta hvezda navic je vlastne jen zato, ze to fakt vypadalo docela pekne a hudba taky byla suprova :)

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Dvojka urcite lepsi jednicky, ikdyz mi to trochu kazi fakt, ze jsem si "dej" vyspoileroval ze serialu Agenti Shieldu (nicmene varovan sem byl). Jinak se mi moc libilo pojeti filmu a tesim se na dalsi filmy z MCU :)

NON-STOP (2014)

Konec to trochu degradoval, ale jinak paradni akcni jazda :)

Need for Speed (2014)

Hodne kliosoidni, ale dobre me to na ty dve hodinky zabavilo :)

Tajemství hradu v Karpatech (1981)

Kdyby predemnou v letnim kine nebyla pani ozrala jako pytel se silnou skytavkou, dal bych i 5. Podruhe bych videt nejspis nepotreboval, ale takle me to vcelku pobavilo :))

Kameňák 4 (2013) odpad!

Predchozi Kamenaky jsou o tridu lepsi (a to je vazne co rict). Prvni tri dily, ktere reziroval Troska, aspon trochu maji nakou pribehovou linku a smeruji k nakymu cilu... tady v tohle byl fakt zmar :)

Příběh kmotra (2013)

Takovej hodne dobrej dil nakyho serialu :) Sem rad, ze sem nakonec nesel do kina, ale to domaci pokoukani naprosto cajk

Prolhané krásky (2010) (seriál)

Nechapu proc sem videl tolik dilu, kdyz mi prijde jednani vetsiny postav naprosto stupidni a naprosto me vytaci. Ani ten casting me tolik nebavi.. ale z nakyho duvodu sem videl kompletni tri rady...

Temný případ (2014) (seriál)

Rust i Marty perfektni postavy, hlavne Rust me totalne dostal. Pribeh zezacatku celkem komplikovanej, kolem ctvrteho, pateho dilu pro me naprosta bomba (takle jsem ruzne teorie na netu snad jeste nehledal). Rozuzleni nakonec o neco jednodussi nez bych si pral a minimalne dve moje otazky zustaly nezodpovezeny :) Nicmene i tak HBO potvrdilo jakej je valec krasnych 90% :)