Tváře v davu (2011)

Slušná podívaná. Já měl v těch zaměnitelnejch ksichtech stejnej hokej jako Míla. A to jsem nespadl z mostu palicí na ocelovej nosník.

Muž z oceli (2013)

Já to pořád nechápu. Co může mít nesmrtelný emzák v elasťácích, který dokáže jebnout lokomotivou přes půlku města, dýchat ve vesmíru bez toho, aby skončil jako přefouknutá ropucha, za problém? Navíc problém hodný toho dánského princátka, co se jmenovalo Hamlet? Já bych si to užil. Možná to má něco společného s morálkou, kteroužto mám porouchanou. Takže, sice nejlepší, ale pořád těžce průměrný Superman. Lepší to nebude. On je totiž Kalel stejná trubka i v komixu.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

No toto? Tohle, že je nový del Toro? Ne nová Traformátoří vyprávěnka? Tahle hnusná snůška těch nejblbějších klišé? Tak tohle zklamání budu rozdejchávat dlouho. No, aspoň, že ti mimodimenzionální kolonizátoři zjistili, co to znamená Gypsy Danger.

Atlas mraků (2012)

Páni tvůrci se mě sice snažili přesvědčit o opaku, ale já si stejně myslím, že každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán. Revolučně-reinkarnační agitka převeliká, ale provedení prvotřídní.

Let (2012)

Nakropený a zkoksovaný pilot je prostě ta největší klasa. To vám potvrdí čtyři z pěti majitelů aerolinek. Kdyby hlavní geroj v poslední chvíli neprodělal děsivý přerod z prolhaného alkáče na Mirka Dušína, mohl tenhle film doletět i dál.

2Bobule (2009)

Rulanda zvaná šedá, špek a jiné dobroty. Hádek s Voříškovou budou mít hezký děti. Já si nechám svoje. Víno, děti i špeky.

Šmejdi (2013)

Komu není rady, ani pomoci, zaslouží si vysavač, nebo deku ze syntetických velbloudů.

Get Thrashed (2006)

Milý Borici Modelů. Slovo omezenec se opravdu, ale opravdu, neskloňuje podle vzoru růže. To by jsme za chvíli mohli být všichni uživatelé Modelemi a to bych asi nedal. Pako dlabaný.

Maniak (2012)

Ano, milé děti, je to tak. Frodo se nám v Mordoru zbláznil. Jedna kudla vládne všem, jedna jim všem káže, všechny děvky přivede a do kozelce sváže. Co na to asi řekne Gandalf?

Světová válka Z (2013)

Říkal jsem si, tohle bude kvalitní řež. Ale nejdřív knížku. No, nalejme si neředěné kapaliny do odstřikovačů, nevydržel jsem a jako první jsem dal film. Překvapení je určitě Brad. Srdceryvné scény s rodinou ořezal na minimum a akcí spíš jen lehce proplouvá (popravdě, až na jednu pěknou amputaci si skoro nebouchl) a to je jen dobře. Dalšího multikilling geroje v zabíjení Zeků nám určitě ukáže Míla z Ukrajiny. Nelituju nic, kvalitní blockbuster je na světě a koupě knižní předlohy je celkem jistá.