Divergence (2014)

Obávám se, že tohle je pouze začátek a výroba různých odvarů a vývarů z módních Hladových her se sotva rozjíždí. Kdo z nadšených fanoušů viděl, nebo aspoň slyšel třeba o Battle Royale? Asi nikdo. Dystopian Disgust.

Noe (2014)

Noah? No a co? Příběh starozákoního mariňáka v režii esoterika Aronofského. Všechno špatně.To, že měl Noe kocábku náramnáram náramnou plnou zvěrstev a několika Vyvolených mě pouze utvrzuje v přesvědčení, že jsme vznikli z kýblu radioaktivního odpadu, který nějaký emzák zamíchal lopatou. Master and Come Under.

Transcendence (2014)

Tak tahle ptákovina o Willovi co se odstěhoval na internet, aby prostřednictvím své ženiální müsli spasil nejdřív sebe a pak celičké lidstvo se u mě naprosto míjí účinkem. Celou dobu sledování jsem si představoval, co by se stalo, kdyby místo toho protivnýho skauta připojili k internátu třeba sociopata Hanibála. Depp ex machina.

Carrie (2013)

Já to četl. Je to pěkný a je to krátký. Rozhodně to nepatří mezi Kingovy best of, ale tenhle remake mi nepřijde až tak marnej. Jenom mám takovej malej problém s Chloe. Jestli ona je ta nejkrásnější holka z ošklivince, tak to mi teda poser prsa. V hlavní roli jsem čekal nějakou kříženkyni buldozeru s pitbulem a ne rákosku, která se celej film snaží bejt hnusná, což se jí ani za peklo nedaří. Pro nezaujaté uživatele, kteří zapomenou, že viděli Palmu, žádný problém. Navíc, paní Moore je fakt hustá kudlanka.

Já, Frankenstein (2014)

Já, blbec. Nedbaje varování zhlédl, přetrpěl, nechápal, odvrhl, nepochopil, vymazal, debil.

Thanatomorphose (2012)

Jdu si balit kuférek z předkožek, jeden ostrarvsky cyp mi slíbil zařídit léčení. Díky strejdo!

Birdemic 2: The Resurrection (2013) odpad!

No bomba je to, co vám budu nalhávat. Když někdo ze štábu točí nad hlavou vycpanou vránou a vy jako herec máte předstírat strach, máte co dělat, aby jste se neposrali smíchy. Tohle neocení ani jistá sestra, která je zvyklá na lecjaké(většinou domácí, až rodinné) ptáky.

Hannibal (2013) (seriál)

CSI Hannibal je celkem povedená taškařice obsahující šarmantního lidožrouta, nesnesitelného empatika, strejdu Morfea, pár psychiatrů, dost psychopatů, spoustu plků, hutnou atmosféru a nápadité mordy. No, pěstování hlívy v zahrabaných diabeticích už je nápad dost za čárou i na emerickou produkci.

Herkules: Zrození legendy (2014)

Ano, Herkules nám v panoptiku osvalených mazlíků inspirovaných jistou Číslovkou chyběl. Snad je poslední. A určitě je nejhorší. Ono, když hlavnímu hrdinovi propůjčí muskulaturu pivovarského vola a obličej retardovaného pasáčka vepřů nějakej tupoun z Tvajlajtu, je o výsledku celkem s předstihem rozhodnuto. Další kožené spodky a zpomalené vrhy zbraní, nebo soupeřem už nedám. Asi vrhnu.

Ledová archa (2013)

Jede, jede mašinka a vůbec se jí nekouří z komínka. Zato mě se kouří z hlavy, protože tohle je prostě klasa zimní film. All people to recycle.