The Collection (2012)

Vždcky jsem si přál zaparkovat kombajn na diskotéce.

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

Ned Stark má po první sérii Hry o trůny volno a Jon Sníh má pauzu, takže Silent Hill podruhé. No, poprvé bylo líp. Nicméně vybydlený a doutnající hornický zapadákov má svoje kouzlo i bez joysticku. P.S. A to jsem neseděl se ségrou v multikině s 3D brýlemi na vodnaté hlavě a nehýkal jako pyča: "Jéééé!"

Poslední vládce větru (2010)

Nechápu. Někde ve střižně se jim musel ztratit ten Nejdůležitější. Poslední vládce Větrů: Výkalník, bratranec námi oblíbeného Větrníka, přezdívaného Ventilátor. Vlastně ne! Výkalníkem se tímto definitivně stává sám pan režisér.

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Americký superprezident Lincoln v roce 2012 dvakrát. A dvakrát špatně. Spielberg nám naservíroval nudnou a obludnou porci zákulisního handrkování o zrušení otroctví (za trafiku v Oregonu jsou někteří poslanci ochotni uznat i černocha za člověka!), kterou zachraňuje angličan Lewis v roli amerického národního klenotu. Zato šílený Timur a jeho parta udělala z Lincolna Van Helsinga. Netuším co je k tomu vedlo. Je to decentně krvavé, blbé, pekelně digitální, místy zpomalené (kde už jsem to kurva viděl?) a žádný herec to nezachraňuje. Ve výsledku to u mě mají oba Lincolni za dva, dohromady za čtyři, což není zas tak špatný výsledek. Jenom se bojím, že jeden z nich bude mít v březnu nůši Plešounů za nic a na druhého se bude prášit ve výprodeji. Schválně, který jak skončí?

Saw 6 (2009)

Nic nového pod pilou. Šesté pokračování Skládačkovy hry na pravdu by mohlo mít podtitul Kladivo na pojišťováky. Takže pokud vám někdo slíbil fuct libovou pojistku, která se v okamžiku plnění stává křížovkou ze Čtyřlístku s předem jasnou tajenkou: DOSTANEŠ HOVNO, můžete si při sledování představovat toho svého pojišťovacího dobromila, potácejícího se od úkolu k úkonu. Což je ovšem na devadesát minut času dost blbá zábava.

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

S decentním odstupem musím prohlásit, že tahle pecka je Odpad. Měnit hodnocení nebudu, ale chtěl bych stejný drogy jaký užívá Segrestor. Mexiko se nezapře. Sofistikovaný humor? Vtipný seriál? Ty vole, to musel bejt model.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Dvojka lepšejší jedničky? No, to se nestává. A když už, tak světlá výjimka se tomu říká. Tohle je ta SVĚTLÁ VÝJIMKA. Yippie ki yay Rambofucker.

Případ číslo 39 (2009)

39. posedlá holčička, aneb, ne všechno co najdeš v Klokánku je Harry Potter.