Citadel (2012)

Vybydleno a vymalováno. Značně depresivní začátek vám ve druhé půli vylepší irští žadatelé o sociální dávky, kteří už ani žádné dávky nepotřebují. Jestli budeme Evropu dohánět ve všech oblastech, tak to teda potěš Cronenberg.

Cena života (2012) (amatérský film) odpad!

Není minuta, jako minuta. Někdy se to prostě k zblití vleče. Střelba do vlastní mozkovny se dá natočit i bez klavíru a otravné bloncky. Copak je asi za prostěradlem? http://www.youtube.com/watch?v=-2Ag4B4m0Cs

Krysař Willard (2003)

Pro pana Glovera mám slabost, je to totiž mimořádný úchyl. Tentokrát hraje Crispin pána krys a já u toho dvakrát usnul. Obrázky pěkný, ale když to srovnám s tím výletem na Kokořín...co je tady? Prd. Krysí.

Rallye smrti 2 (2010)

Vážený pane (doplňte chybějící jméno), pokud budete souhlasit s účastí na mém novém projektu, mohu Vám kromě obligátního honoráře slíbit i vlastní cofee shop v Amsterodamu, který si můžete vyhulit od základů po půdu. V dokonalé úctě Roel "Břídil od větrných mlýnů" Reiné. Je až s podivem, kolik známých ksichtů kývne na nabídku kvalitního hulení, za účast v blábolu.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Příběh je jedna velká, nastavovaná kaše, plná podivných digitálů a čackých trpaslíků. Neobsahuje žádné týrané, nezletilé matky, ani homosexuály s krizí identity, takže hovno umění. Jacksonovi se prostě ze Středozemě nechce. Mě taky ne.

Resident Evil: Odveta (2012)

Tak tady máme další pResident Evil. A popravdě, už to není ani vtipný. Zakrapatská Míla v latexu, figury zamřelé v předchozích dílech a scénář z pera retardovaného fanouška této herní série tenhle klenot určitě do červených čísel nedostanou. Přijde vám normální scénář typu: Level Předměstí, smrt. Level Lab, resurekce. Level Tokyo, procitnutí a bla, bla, bla, následují další a další levely až po Level Ledovec, kde.....No, dejte si to sami. Ty dvě hvězdy berte jako úlitbu Umbrelle.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Dámové a pánové, ano. První série celkem přesně ukazuje to, že i ze stokrát vylouhovaného námětu jde uvařit hutnou podívanou. Lehká pachuť na patře ke konci celkem nekazí dojem z výrobku...A hudba. Pan Levine dobrý, ale Charlie Clouser je ten správný devil inside.

Zevláci vs. Zombíci (2012)

Zombies v Londýně nejsou rozhodně žádná novinka. Ani vtipkování na účet ohnilých chodců nikoho nepřekvapí. Novinka je tady to, že většina živých se od mrtvých liší jen tím, že jim fungují kardiostimulátory, udrží některé tělesné tekutiny, používají chodítka, díky čemuž jsou o krok napřed, před nemrtvou zhoubou a k obědu jim stačí krupicová kaše. Maso je mimo jejich dentální kapacitu. Uznejte sami, že když nezvedení dorostenci tuhle gerontopartu ozbrojí, výsledek musí stát za to. No, mohlo to být o moc větší peklo. Snad příště.

Ghost Rider 2 (2011) odpad!

Nikolaescu Cagescu metelescu blescu do prdelescu. Tuhle Blazeovu rumunskou misi jsem měl rozhodně vynechat.