Andromeda (2000) (seriál)

Tak tohle je ořech. Gene Roddenberry si asi představoval nový Star Trek, ale výsledek je Star Drek. Je to prostě špatně a nic nefunguje jak má. A hlavní důvod je casting. Nechejme stranou Herkůla a podívejme se na zbytek osazenstva, které by jsme měli mít během 110 (sic!) dílů rádi. Převtělená Andromeda není žádnej HAL, nebo nedejsatan Matka z Nostroma, ale nějaká divná štětka. Fuj. A bude hůř. Metrosexuální uctívač Nietscheho v kroužkovém nátělníku. Paráda. Vyzobaná bloncka, bývalá šéfka galaktických zbojníků. Super. Fialová majitelka nejdelšího ohonu v galaxii. Wow. Rádobyvtipný neuromancer/mechanik. Ojoj. Poslední je emzák co má ksicht jak rozšlápnutej grep a pazoury jako sloní muž. Magog. Jestli se dokáže bez asistentky nažrat, tak přeberu velení na Andromedě. A přesto, nebo právě proto, jen s otevřenou hubou zíráte, co tahle tlupa zase vyvede.

Ong-bak (2003)

Nějakej thajskej Pepik se vydá do víru velkoměsta hledat uraženou hlavu místního uraženého božstva (nedám úrodu, dokud mi nevrátíte hlavu) a jeho peripetie v metropoli. Tolik chabý scénář. Ovšem! Onen Pepik je pekelně namakaná bojová mašinka, což ukáže všem nespočetným záporákům. A jízda je to veliká, protože jeho schopnost nakopat (nejen) prdel komukoli a kdykoli je nevídaná. Milovníci bojových umění mohou přidat až libovolný počet hvězd.

Písečná smrt (2009) (TV film)

Chudinka Olgoj si i s Chorchojem vyrazí na dovolenou do Afgánu, kde ale ošklivě narazí na úděsně nesympatickou partu humanoidů. Těm je úplně šumák, že červíci mají zaplaceno all inclusive a zuby nehty se brání konzumaci. Prostě dovolená na prd, navíc s fatálními následky.

Našrot (2013)

Tak jsem zjistil, že ožrat se dokáže nejen půltunovej los, ale i třicetikilovej dementní asiat. Problém je, že ten los je o dost zábavnější.

Netvor (1996)

Chudák Abel. Kdyby se narodil po válce a místo Hermana potkal Elvise, mohl z něj vyrůst celkem slušnej Forrest Gump.

Temné stíny (2012)

Další Burton a další deppkovitý, střihoruký Wonka. Už je toho dost. Od zapomenutelného průměru to nezachrání ani Happy meal od McEfistofela a Alice Cooper v roli Alice Coopera.

Obr lidožrout (2008) (TV film)

Perfektní kulisa k sexu se sestrou.

Superžralok (2011) odpad!

Ťapy, ťap, ťape tank. Kopne žraloka poskakujícího po pláži do rypáku. Žralok je tam proto, že nemá rád rádio. Že jsem se zbláznil? Já ne. Já to dokoukal!

Zemřít je snadné (2009)

Strýček Dolphi zkouší místo Die Hard být Rock Hard, což mu nevěří ani retardovaný vozembouch. Výsledkem jeho snažení je Film Týdne pro libovolnou mongolskou televizi.