Neznámý signál (2007)

Začátek výtečný. Štefanovi Králů by to mohlo připomenout jistý Puls, ale což. Ovšem s přibývajícím časem jsem začal mít pocit, že se mi tvůrci pomocí svého dílka snaží udělat z mozku stejnou bramboračku jakou měli v mozkovnách všichni přeživší.

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Jakože konečně něgdo pochopyl, že mi klucí ze vsy jezdíme normoš na chatu rybařyt a popít nějakí ty pifka. Nemáme žádný ty kanibálský chutě a tak. To sou jenom sprostý inteleguánský pomluvi. Díky za tenhle film. Aš si na Prímě najdu ženu, určitě jí ho ukážu.

Hotel Paradise (2012) (pořad) odpad!

Existenci tohoto pořadu o mrdání v Karibiku zdůvodní jen to, že vítěze, vítězku, pár, nechá štáb v posledním díle sežrat smečkou syfilitických bezdomovců. Jinou odměnu si totiž účastníci nezaslouží. Kdo to do prdele boží platí a proč?

Dead Set (2008) (seriál)

Život ve vile jako jediná možnost přežití ve světě, kde je člověk člověku chlebem (v tomhle případě spíš krvavou flákotou). Otázkou zůstává, jestli se radši nenechat sežrat, než trávit svoje poslední dny v baráku s nesourodou partou magorů u kterých vás překvapuje i to, že patří ke stejnému živočišnému druhu.

Farmář hledá ženu (2010) (pořad) odpad!

Reality show "Vidlák se žení" se vrací! Paráda. Co to bude příště? Tuleň hledá rybu, nebo Prima hledá výplň primetimu? Tváří v tvář této hrůze vzpomínám s láskou na Husákova hrající si koťátka.

D-Tox (2002)

Stalloneho jediný přesvědčivý hercký výraz SMUTNÝ BASET, v tomto případě NAKROPENÝ SMUTNÝ BASET, ztroskotává na scénáři, který nevystihuje ani výraz slátanina. Pan autor by zasluhoval pobyt v tom sněhem zapadlém sanatoriu pro padlé policisty.

El buque maldito (1974)

I nemrtví Templáři si chtějí v klidu užít dovolenou na žůžo okružní plavbě Atlantikem. Ale parta nablblých modelek, jejich šamstrů a debilního profesora přes počasí jim to kazí. Rytíři oproti předchozím dílům ještě zpomalili, takže by jim utekl i artritický lenochod a i efektů GORE není MORE, ale LESS. Tenhle film nemá hluchá místa, tenhle film hluché místo je.

Prosíme přetočte (2008)

Jack Black zřejmě opravdu strkal hlavu do mikrovlnky. Jinak si tuhle ošvédovanou taškařici vysvětlit nedokážu.

Útok slepých mrtvol (1973)

Parta upálených templářských šouralů opouští ve druhém díle rodné hroby a vybydlený templ. Vyráží se pomstít vesničanům, kteří se chystají oslavovat výročí jejich dopeklavzetí. Stylová a atmosférická podívaná s nejhůře natočenou scénou pobíjení vidláků v historii.

Černý korzár (1976)

Nostalgie je smrtící emoce. Letálnější než uhrančivý pohled Sádlokana Kabira Bédiho. Uf.