Green Lantern (2011)

Příslušník lidské rasy je naverbován do galaktické ochranky. Všichni z něj mají zkraje děsnou čurinu, protože patří mezi podřadné druhy, nicméně všem svým mentorům (Pan Rudý, Pan Ryba s čírem a pan Bagrosaurus) dokáže, že přijetí do sboru nebyla náhoda, nebo rozmar umírajícího Mistra. Vyzbrojen prstýnkem a lampičkou potře mezihvězdnou chobotnici a získá si tak úctu spolubojovníků a nějakou tu roštěnku k tom. Že se vám to zdá být poměrně slaboduché? No jasně.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Nevzpomínám si na žádnou jinou (nejen) fantasy, kde pubertální hajzlík zdělí své možná nastávající: "Až začneš krvácet, udělám ti následníka trůnu." Temné, hutné, uvěřitelné, prostě geniální. Zatím spíš alternativní středověk, než fantasy. Bravo! P.S. Pink Floyd rozhodně nemají největší zeď.

Captain America: První Avenger (2011)

Stereoidy a pobyt v mikrovlnce udělají z každého chcípáka hrdinu, protože vlast si to žádá! Hodný strýček geroje vybaví pomalovaným deklem od kanálu a pošle ho zabíjet, protože vlast si to žádá! Kapitán Amerika je trotl, o tom žádná. Hail Hydra!

Bubo bubo (2011) (pořad) odpad!

Je to jenom moje Déžovo vu, nebo jsme svědky neuvěřitelně stupidní překopávky Šesti ran do klobouku? Kultura za 25. Bičem. Na holou.

Megažralok vs. obří chobotnice (2009) odpad!

Laik žasne, odborníci z WETA se diví pokroku v počítačové animaci a Lorenzo bere i role v dílech, které vyžadují ubožejší promluvy než: "Mám axu."

Krvavý potok (2009)

Naspeedovaná veverka ve střižně definitivně pohřbila nemrtvého teutonského okultmajstra. Věčná škoda.

Světová invaze (2011)

Málo platné. Banda mariňáků zachraňujících svět (Los Angeles) je obdivuhodně různorodá skupina. Nechybí přeživší rákoska a pozvolně umírající spolubojovníci. Šest půlek klišé a výborný výsledek. Voda je dobrá. I slaná.

Expozitura (2009) (seriál)

Uvidíme, co se bude dít ve druhém veledíle. První je fuct RET ROSE. Co se ovšem cení, je přestup playboye Kamila z Malého Pitavalu (trousil ftipné hlášky a byl velekůl) do ÚOOZ. Doufám, že se neproflákne, že je Berdychův strejda. Druhý díl je lepší, než první. Až budete zabíjet slepého advokáta v jeho bytě, rozsviťte nehospodárnou žárovku, která hřeje víc, než Bursíkova láska k biomase a dotyčného slepce se pokuste uškrtit. Zezadu. Takovou tou kravatou co jste používali ve škole, aby jste se dostali ke svačině s vyšší nutriční hodnotou. Výsledek je stejný. Někoho holt zfuckuje školník a udá na vedení. No, a někoho prostě chytěj ti navedení. Třetí díl asi nedám.

Auta 2 (2011)

Protože mastiči jsou hlavy šunčích rodin!

Operace Dunaj (2009)

Švanda k popukání o invazi polských vořežprutů do Československa roku 68. Zaparkujou starý téčko v knajpě plný českých švejků a..........nic se neděje. Ani komedie, ani drama, je to jenom Trošku dost trapný.