Zátah: Vykoupení (2011)

Ach, vy nevěřící orgáni. Čekáte na pokračování jakýchsi Postradatelných. Čekejte dál. Tenhle výlet do slumu v Jakartě je.....je velice tělesný. Nepochybuju, že tenhle průlet panelákem předčí VŠECHNYHVĚZDY TEAM pana Rockyho. Konec konců, vím o čem mluvím. Včera mi sousedi málem sežrali veverku. Fcuk, fcuk.

Nebojte se tmy (2010)

Další mýty padly. Víla Zubnička není žádná bodrá poletucha, ale zubožravý krysajzlík a Katie Holmes není žádná herečka, ale jen a pouze paní Krujzová.

Ďáblův dvojník (2011)

Takhle to dopadá, když se bezskrupulózní velbloudomrd dostane k moci. I kdyby jen polovina údajů o Udajovi byla pravda a ne jen propagandistická masírka, je to na pováženou. Tohle jsem od pana Tamahoriho po perlách s odulým Ice Cubem a dýchavičným Cagem rozhodně nečekal.

Nesvatý (2010)

V Holandsku se ozlombrko hulí ušlechtilé traviny, pročež tady si nejsem záměrem tvůrců zcela jist. Výsledek jejich smažení tomu odpovídá. Po shlédnutí Rare Exports někoho napadlo, že po Santovi je další kandidát na zabijáckou mrchu bodrý tlusťoch s nůší a přáteli na nejvyšších i nejnižších místech. Dáme mu pěknou berlu k zabíjení, kterou mu bude závidět i frontman každé blackmetalové smečky, nějaké ty pohůnky a necháme tomu volný průběh. Všechno špatně. O dva špeky dál to mohlo i bavit. Takhle, satanžel, vítězí na celé čáře norský, lidožravý Santa.

Leningrad (2009)

Leningrad má poněkud neuvěřitelnou zápletku. Na válečný film se v něm ani moc nestřílí (což vůbec není na škodu) a o to víc se v něm nejí. Protentokrát vynechám druhou a třetí večeři. Maximálně slíznu lepidlo z tapet.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Pan Doyle je bezpečně mrtev, takže nehrozí, že by Ričímu za tuhle kriplovinu někdo nakopal řiť. To má teda pan exMadonna kliku.

Habermannův mlýn (2010)

Na tenhle film by jsme si všichni měli vzpomenout, až zase někdy budeme s dvojkou v žíle, zabalení do vlajky poskakovat po náměstí a oslavovat, jací že to jsme pašáci. Kdo neskáče není Čech. Habermann.

Drak přichází (1973)

Drak přichází, 666teen odchází. Celkem chápu, že mezi zpocenými vyznavači východňarských bojových umění (Jak Zlounovi Ukopnout Tykev V Letu, nebo Jak Zabít Malíčkem Typa V Županu) je to asi kult, ale Bruceho výraz byl po celou dobu tak uvěřitelný a hlavně oduševnělý, že jsem měl vážné obavy o jeho duševní zdraví. V okamžiku kdy začal vydávat zvuky mi došlo, že těch ran to hlavy bylo přesně tolik, aby mohl prodávat v trafice s jedním druhem cigaret. Další draky nebrat.

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Duchovní otec skoroopičáka Tarzana svým Johnem Carterem inspiroval všelijaké velikány. Tohle psycho s ochočeným tryskopenisem si opravdu nezasloužil.