Tábor tygrů (2000)

Osudy dobrého vojáka Bozze za vietnamské války.

Život po lidech (2009) (seriál)

Země, podrbej se ve vlasech. Máš tam vši.

Livide (2011)

Pokud vás zajímá, jak by to dopadlo kdyby si baba Jaga otevřela taneční školu, neváhejte.

Hard Core Logo (1996)

Tohle je druhý nejlepší kanadský vývozní artikl. Hned po Céline Dion.

REC 3: Počátek (2012)

Propad z Ligy Mistrů do Divize. Dokumentární styl je pryč, o slibovaném původu viru víme stále prd (vlastně ano, strejdu pokousal pekelný pes!!!) a pokusy o vtípky mi tentokrát nesedly ani zbla. Ale máme tu jedno nóvum. Nakažené zombivce nemusíte likvidovat obvyklou brutální penetrací mozkovny, stačí jim pustit Rádio Vatikán a upadnou do katatonie. Z toho plyne, že jsem průměrný zombie.

Rock ze střední (2009)

David Bowie hledá talenty na Jůtůbě. No to mi ho vyndej.

The Collector (2009)

Syrová, surová a po čertech zábavná variace na Saw. Hlavně si nepřipouštějte otázky typu: Jak ten hnusák v masce dokázal udělat z cizího rodinného sídla smrtící past za jedno odpoledne? To prostě není důležité. Co nás zajímá, je kočka v kyselině, sešitá tlama, pasti na medvědy a vyvrhnutý pantáta. A hudba Jerome Dillona (bývalý bubeník NINE INCH NAILS) je jedním slovem vychytaná. Jigsaw je nýmand.

Diktátor (2012)

Ano! Zavrhněte demokracii a poznejte výhody diktatury! Média řízená jednou rodinou! Vláda plutokracie! Koncentrační tábory! Mučení! Zmanipulované volby! Politický cirkus! Korupce! Fuj. Ještě, že nám podobný scénář nehrozí. To by mi z toho jinak prasknul aladeen.

Nebezpečná metoda (2011)

Krotké, velmi krotké. Vigo s Míšou se snaží, ale přijde mi, že celkem nemají co hrát. A Keira mě upoutala tím, že na začátku filmu vypadala jako bagr s vyvrácenou lžící.