Tokyo Gore Police (2008)

Tak jsem zase o něco chytřejší. Průměrný japonec má v těle 30 litrů krve, soukromá policie je vynikající nápad, motorovou pilou se nenajíš, dětem je třeba místo ořezávátek s Hello kočičko kupovat podřezávátka v pastelových barvách, dokonce už vím, jak to vypadá, když se někdo ufuckuje k smrti a je mi jasné, že každý nipon inženýr je zmutovaná zrůda. Ale to jsem vlastně tušil.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Asociální kříženec vědeckého důstojníka Spocka a poručíka Data jako zdroj zábavy? Stejně zábavný by byl Čikatilo šmrncnutý Hitlerem. Hrozná představa.....Bazinga!

Počátek (2010)

Po shlédnutí posledního Nolanova kusu o snech mi spánková deprivace přijde jako celkem fajn nápad.

Dům ďábla (2009)

Futuretro. Ti West, na rozdíl od stájových koní pana Báje, neprzní osvědčené klasiky hororu, ale zkouší nás přesvědčit, že walkman velikosti mikrovlnky a trvalá na palici jsou pro žánr hororu nezbytné rekvizity. Welcome in eighties. Příště by to ale chtělo hutnější scénář.

Spartakus (2010) (seriál)

300. Tahle číslovka kouká, nebo aspoň pomrkává z každého dílu seriálu Spartakus. A zatímco řež podle Millera se plácá kolem (sice pěkných) 80%, sága o thrákovi ve slipech a jeho stereoidních kamarádech si hoví v Top 200. No to mi vyndej kopí. Ale co, bavilo mě to. Doufám, že příští sérii vylepší svojí účastí Village People s pro potřeby díla inovovanou peckou Y.M.P.A. (Young Men´s Pagan Association) a zapějí ji na počest otroků z posilovny. V Itálii nebude teplo, ale horko.....

Motýli v břiše (2010) (TV film) odpad!

Zalabáková! To je jako co? Nemělo by se to jmenovat Sračky v hlavě?

Divoká banda (1969)

Hogo Fogo, hlavní to záporák a psanec z jednoho nejmenovaného westernu by i vedle nejkladnější postavy z tohohle kusu strýčka Sama působil jako Matka Tereza. Je to tam prostě samý vrah a opilec, jenom támhle vzadu, to je výjimka jsou dva vrazi vedle sebe. Což divákovi pranic nevadí a svého oblíbeného hajzlíka(nebo dva) si brzy najde a celý film mu(nebo jim) nepokrytě fandí. Závěrečný kulometný balet je legendární a osud jihotexaské abstinenční ligy z úvodu filmu zase celkem zřetelně vypovídá o tom, že Peckinpah nebyl žádný abstinující Mirek Dušín, ale naopak pěkná houba. Jeden z nejlepších(nejen) westernů všech dob. Plus mínus dostavník. Jo, a nehraje tam John Wayne. Ani trošičku.

Antropofág (1980)

Pro uživatele, kteří neviděli ultramorbidní kus "Prázdniny s kanibalem Dufkem" je to naprostá povinnost. Řecká kuchyně má rozhodně netušená zákoutí.

Noční můra v Elm Street (2010) odpad!

Je to mocinky strašidlácký! Normálně je tam takovej hnusně popálenej typ, co jakože zabíjí ve spaní! Fakt hustě! A prej už to jednou někdo natočil v minulym století xD. No, to musel bejt vodvaz. Byl.