Pozemšťan (2007)

Tak tohle je film, který mi poskytl odpovědi na několik otázek. Teď už je mi třeba úplně jasný, proč ten typ co jezdí u PPL vypadá jako Heydrich. A ten Lemmy z Motorhead je taky podezřelej. Nic bych za to nedal, že už zpitej přibíjel tesaře na břevno.

Gomora (2008)

Potěšilo mě, že i v Itálii mají Chánov a zklamalo mě, že dnešní kmotři vyměnili smokingy za tepláky od Pumidasu.

Ultraviolet (2006)

Milin herecký výkon v Resident Evilu (libovolném) je proti jejímu konání v těchto naspeedovaných omalovánkách bez hlavy a paty záležitostí na zlatého bludišťáka. Jenže tahle pestrobarevná noční můra je film tak blbej, že za to Míla vlastně ani nemůže. Takže jednu za předlohu.

Žralok v Benátkách (2008) odpad!

Čas se naplnil, už je to tady. Doktor Indiana Jones může klidně odejít do důchodu. A jeho nástupce není ani Croftovic Lara, ani Carsenovic Flynn, ale největší křupan z Baldwinovic famílie, známý zde jako jakýsi dochtor David, snad Franco. Adventůru musí podstoupit nevídanou. Hledá tatínka, poklad, bojuje se žralokem a strká se s benátským mafiánem, který vypadá jako zdivočelý prodavač falafelu. Tohle už není ani k smíchu.

Lovec trolů (2010)

Závidím Norům, že si můžou vyrazit na lov trolů. U nás můžeme lovit tak maximálně trotly. Vlastně ani ty ne, neb jsou celoročně hájení.

Pouta (2009)

Kdyby jste někdy čirou náhodou bojovali s pokušením uvěřit hovadinám, které o minulém režimu poslední dobou do světa vytrubuje katův synek Grebeníček, pusťte si aspoň kousek Pout. Koho to okamžitě nepřejde je kokot.

Legenda o Jiřím a drakovi (2004)

Někdo asi natočil slabší chvilky z Purefoyova šermířského tréninku na Solomona Kanea, doplnil je záběry na protivnou, anorektickou vedoucí bufetu (prej princezna!) a ukecal Hříšného Kance Patrika a několik dalších umělců, aby odhuhňali jakési repliky. Rumburak ve střižně pak přidal malovaného draka, který jen zaštěkat a vytvořil tím fantasy jako stvořenou pro vysílání mezi Šehrezádou a Pitevnou v Morové ohradě.

Ben Hur (1959)

Nejlepší křesťanská agitka. A to Ježíš přitom neřekne za celej film ani popel.

Čarodějův učeň (2010)

Jiná realita. Všude jsou Bradavice, ale tady to není. Někteří adepti na výuku ve Vředech se nedočkají vejra s obálkou o přijetí do školy, pročež živoří jako studenti běžných, úchylných věd a mávání klacíkem provozují jenom jako velice specializovanou sexuální praktiku. No, nezoufejte, vy malověrní, není všem dnům konec. Možná si vás vyzvedne zapomenutý Merlinův učedník a naučí vás jak zacházet s ocelovým ptákem a jak oživit koště.

Rocky Horror Picture Show (1975) odpad!

Všichni podivní uctívači tohoto díla prominou (napadá mě Obitus a Lidožravý Havran), ale tohle je taková blbost, že sledovat růst plísní na Paroubkových zevních pohlavních orgánech je zábavnější, než "HaliGaliRockyHorrorLabutěaDraciPictureShow". Navíc, až budu chtít vidět chlapa v korzetu a v podvazcích, kouknu se radši do zrcadla.