Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Krátkometrážní
  • Dokumentární
  • Komedie
  • Akční

Obsahy (5)

Žena z pátého patra

Žena z pátého patra (2011)

Odborný asistent na vysoké škole (Ethan Hawke) uprchne po skandálu, který ho stojí místo, do Paříže. Ve městě světla potkává vdovu (Kristin Scott Thomas), která je pravděpodobně zapletená do série vražd.

Musíme si promluvit o Kevinovi

Musíme si promluvit o Kevinovi (2011)

Eva (Tilda Swinton) obětuje svoji kariéru a rozhodne se mít dítě - syna Kevina. Jejich vztah je už od prvních let komplikovaný. Když pak Kevin v patnácti provede něco neodpustitelného a upadne v nemilost celého okolí, Eva se potýká s vlastními pocity zármutku a odpovědnosti. Milovala vůbec někdy svého syna? Jakou na tom, co se stalo, nese vinu?

Americano

Americano (2011)

Po smrti matky se mladý Francouz vrací do míst svého dětství v Los Angeles, aby vyřídil pozůstalost v rodinném sídle. Situace se zkomplikuje poté, co vyjde najevo, že zemřelá měla v životě jistou oblíbenkyni, které se navíc rozhodla vše odkázat. Cesta za nalezením této tajemné ženy nás zavede až do vykřičených uliček mexické Tijuany.

Take This Waltz

Take This Waltz (2011)

Vtipný, hořkosladký film o jednom milostném trojúhelníku. Margot (Michelle Williams) zjišťuje, že na vztazích ze všeho nejvíc zbožňuje líbánky. Jenže je už pět let vdaná. Co se stane, když na služební cestě potká zajímavého muže, který, jak se nakonec ukáže, je její soused? Trocha flirtování se zvrhne v trochu něco víc a na světě je velké životní dilema a nutnost vybrat si mezi dvěma rozdílnými druhy lásky.

Den zrady

Den zrady (2011)

Politické drama odehrávající se v několika dnech před fiktivními primárkami, v době prezidentské kampaně. George Clooney, který se s tímto filmem opět vrací do režisérského křesla, se protentokrát zahrál demokratického kandidáta na prezidenta a spoluhráčem mu bude idealistický poradce (Ryan Gosling), jemuž se dostane zasvěcení do nekalých praktik vysoké politiky.

Reklama