Světová invaze (2011)

Efekty v tomto filmu špatné nejsou stejně jako atmosféra a (ne)známí herci byli zvolení dobře, ale na tomhle filmu mě nejvíce štvala ta přehnaná porce amerikanismu a ta jejich typická hrdost, že zase jednou na filmovém plátně zachrání svět 4/10.

Ink (2009)

Velmi netradiční film, který je chvílemi zamotaný až běda. První dvě třetiny filmu jsou jak říkám trochu přeplácané přesto závěr vše docela napravil, ale těžko říct jestli se zrovna Vám bude film líbit to skutečně záleží na jednotlivci... 50%.

Sejmout zabijáka (2011)

Zajímavý film popisující pro mě neznámou kapitolu o mafii v Cleevlandu. Palec nahoru za Raye Stevensona a stylovou atmosféru, bohužel palec dolů za některé výkony jiných herců a hlavně za předvídatelnost příběhu- 6/10.

Left 4 Dead: Movie (2010)

Vlastním oba díly left 4 dead je pravda, že už mě sice nebaví tolik jako dříve, přesto jsem si kraťas na tuto úspěšnou hru od valve rozhodně nemohl nechat ujít. Ten se podle mě povedl akce je dobrá, efekty taky ujdou. Kdo je fanoušek série tak by si tohle rozhodně neměl nechat ujít 8/10.

Thor (2011)

Thor mě určitě nezklamal. Známí herci zahráli tradičně dobře, ale film stavěl především na pro mě neznámých postavách. Líbil se mi příběh, hudba a nejvíc mě rozesmál odkaz na Iron mana :)...75%.

Princ a pruďas (2011)

Povedená komedie ve které perlil především Danny R. McBride, který vypouštěl jednu lepší hlášku za druhou. Příběh nebyl špatný, herecké obsazení super, ale mrzí mě že po nadějném začátku jsem se v půlce filmu trochu nudil proto 60%.

Falešná hra s králíkem Rogerem (1988)

Nevím jestli jde o zcela první propojení hraného a animovaného filmu, ale když koukám na datum stvoření filmu musím jednoznačně dát palec nahoru. Film není špatný, hlavně se mi líbila uvěřitelná atmosféra (člověk by až věřil, že kreslouni existují mezi námi :-)), ale myslím si, že úplně nepatřím do věkové kategorie diváků, kterým by se film mohl líbit 60%.

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

No první díl jsem viděl tak trochu nešikovně jako poslední, a musím říct, že novější díly se mi líbily o něco více. U komedii tohodle typu musí být dobře vymezená laťka mezi humorem a trapností, zde se to zcela nepovedlo proto 40%.

Templář (2011)

Docela dobrý historický film, který měl ale podle mě velkou šanci stát se velkofilmem. Bohužel se tak nestalo hned z několika důvodů a tím hlavním podle mě je délka filmu. Ve dvou hodinách se našlo několik nudných chvil. Na druhou stranu bych pochválil zaporňáka Paula Giamattiho, kterému role sedla a James Purefoy je ve filmech z dávných dob jako doma. Pro mě 60%.