Zataženo, občas trakaře 2 (2013)

Opět bezva trakaře, kde o srandu a super nápad není nouze - J.Cameron by se na tohle měl taky podívat, ať pochytí nějakou inspiraci "divnejch" zvířat do dalšího Avatara :) Steve, polda, okurky nejvíc bavili. Bavil jsem se, jak jsem čekal, 7/10

Frajeři ve Vegas (2013)

Další napodobenina Pařby, akorát o 30let později? Ani náhodou. Ano parta frajerů v důchodu si užije víkend ve Vegas, kde jeden z nich se má ženit, sic po ránu se jim to čí hlava, ale na oběd už je vše zase ok. Při tom všem se řeší manželství, prostata, přátelství, atd. Tomu všemu nechybí dostatek vtipu, hlášek a vše bráno pěkně s nadhledem. Herecká čtverka si to užila určitě parádně. Pohodová komedie 7,5/10

Carrie (2013)

Pěknej vodpal toto...Už dlouho jsem se od začátku filmu tak nenudil, trapný až úsměvný. Nebyl důvod dělat další remake a jestli tohle je drama nebo horror, tak jsem čínskej bůh srandy... Ještě, že tu byla psychicky debilní matka v roli J.Moore a Chloë G. Moretz ať jde radši do KickAss3 snad na tohle rychle zapomenu 1/10.

47 róninů (2013)

Tyhle čáry máry a do toho pár ostrejch nožíků ja můžu :) Ale i tak je to pro mě film na jedno kouknutí, bohužel není ničím extra zapamatovatelnej. Stále se tu mluví o cti a podobných věcech, ale tohle už okolo samurajů vše víme. Poté je to vše natáhlé, kdy mezi akcí jsou strašně dlouhé prostoje a akce je během 2-5minut ukončena. Ale zase po stránce efektech párada, pěkné obludičky. Jen nechápu, jestli tohle měl být film pro děti nebo dospělé, proč sakra nebyl vidět ani mililitr krve? Ani při harakiri nebo co to sakra je, vše ustřiženo a nůž v břichu nebyl vidět. Škoda, ale i tak ty prachy z kina za to stály. 7/10

Nymfomanka, část I. (2013)

Trierova óda na sex a pár oplejtaček kolem lásky. Výprávění o tématu, který by se asi ani nepokusil zfilmovat někdo jiný. On ví čím udělá rozruch a dá o sobě vědět. Buď vás v tomhle filmu zaujme i těmi (pro někoho) dlouhými a zbytečnými scénami mezi kapitolami, nebo si užijete jako já, i když ta 2minutová scéna na zeď byla moc i pro mě :D Rozhodně se mě nejvíce líbila kapitola s Rybřením a Paní H.(Uma Thurman). Z kina i pár jedinců znuděně odešlo, asi čekali celý film řádný hardporno. Jediná věc co mě opravdu nasr*la, byla hned na začátku: "Sledujete zkrácenou a cenzurovanou verzi." No takže po Volume 2, je jasné co bude následovat. Zatím 7/10

Whitechapel (2009) (seriál)

Každá série má něco do sebe, mě rozhodně bavila nejvíc 1. a 2. Ze začátku mě štval detektiv Chandler, ale čím více jsem viděl dílů, tím jsem ho měl rád i celý jeho tým, včetně nejstaršího detektiva - už ale nevím jméno :) Bohužel poslední 2-3 díly 4.řady mě docela zklamaly, už tu bylo moc toho mysteriózního až nemožného, ale třeba bude zase další řady jen a jen lepší. Celkově 8/10

Temný případ (2014) (seriál)

Vše jednou končí a tak to přišlo i na tuhle pecku. Osmidílnej epos s excelentní dvojkou Rustem a Cohlem. Kdo viděl, ví, kdo neviděl o hodně přišel... Rozhodně v brzké době si asi dám opakovačku a jsem zvědavej jestli fakt jde z prvních 2 dílů poznat kdo za to všechno může. Celkově 10/10 Druhá série, další případ, jiné město, další pohnuté osudy. Něco je jinak něco zůstalo při starém, z nových postav nejlepší gangster a C.Farrell. Rozhodně jako kriminálka s dobrými zvraty a délkou super a jsem spokojen. 9/10 A snad se dočkáme další štace někde jinde s jinou partou.

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Každý z nás je Walter Mitty, každý sní svůj sen...Tohle byla paráda, která mě bavila od začátku do konce, vtip nechyběl, krásný scenérie z Islandu, bavící zamilovanost, optimismus v celém filmu.. Patří ke mě do TOP. Jinak soundtrack výbornej a asi není víc co bych dodal. Koukněte na to všichni! PS.: Brzy se kouknu znovu!!!!

Social Nightmare (2013) (TV film) odpad!

Ptákovina, která nezná hranic...