You're Next (2011)

Další nudná vyvražďovačka rodinky v baráku psychoušema? Ba néé, tohle je sakra zábavná, napínavá i pár zvratů čekající řezničina. Kde tři jedinci si navlečou populární zvířecí masky, pár potřebných nástrojů a hurá na to! První půlka se bere vážně a nervy pracují, pak ke konci už je to spíš slasher, ale furt bylo na co koukat! A hudba co hrála, na ní si ulítávám, takže krásně sedla do noty :) Nenudil jsem se, jen jediná věc mě nasr*la, donesla to mléko nebo ne? :) 8/10 PS: Na tohle se podívám zas!!!

Machete zabíjí (2013)

"Machete nekouří", Machete nemá Twitter", "Machete nepíše sms". Machete neumírá, Machete je borec!! Znovu drsnej D.Trejo a jeho fintičky se Švýcarskou mačetou :) Seká se to hlava nehlava, hláškuje se co to dá, prdel je to nehorázná a nikdo s nikým nevyjednává. Do toho všeho se ukáže Lady Gaga, kokainový král Carlos Estevez a Mel Gibsonů. Co víc si přát? Snad jedině Macheteho ve vesmíru!!!! Jsem spokojen!

Jackass: Děda Mizera (2013)

I když fanoušek Jackass nejsem, tak jsem se občas zasmál. I když u traileru jsem se nachlámal víc a podle něj to taky vypadalo na svižnější jízdu, ale jelo to skoro jak umíráček, i když pár výborných momentů tu bylo(automat, ho*no na zdi, nefunkční hračka) Ale stejně nejvíc jsem se chlámal jak byly na tom "Miss malá holka" - matky krávy, no a prcek to tam nehorázně rozjel, až se některé styděli a radši schovali obličej. Pak jsem se taky nachlámal v titulkových scénkách, takhle měl jet celej film. Občas fakt nudil a málo čím překvapil. Jsem zvědav co vymyslí na příště... PS.: Udělat z toho miniweb epizody, udělaj líp :) 6/10

REC 3: Počátek (2012) odpad!

Řekne mi někdo, kdo může takovou sr*čku vypustit do světa? Ještě, když předešlé dva díly byly jiná paráda! Zde už se ani nejede předešlým stylem na ručo-fedro kamerku, děj celej předvídatelnej, nesmyslnej až tragicky debilní, už jsem se ani nestačil chytat za hlavu. Do toho všeho nesmí chybět rytíř skoro na bílám koni(ok to by ještě šlo), ale že se ukáže opět ženská s motorovkou, ze které se stane z minuty na minutu ségra Kung-fu-Rockyho a valí ty zombíky hlava nehlava, to jsem opravdu nečekal. Ještě na konci tomu dá korunu ta zombílovestory a musel jsem se mlátit hlavou do zdi. Tohle fakt nee, prosím ať je čtverka nášup jak předešlý díly.

Nezapomenutelné prázdniny (2013)

Pop 'n' Lock!! Máma se 14-letým synem si našla přítele a aby se všichni měli rádi, tak jedou na prázky na pláž. Jenže chlápek je parchant a Duncan (syn) je trošku introvert a samotář, ale jen do té doby než se objeví v aquaparku... Zde jsou všechny scénky neskutečně zábavný, nahláškovaný a tomu všemu tady velí S.Rockwell - kterej co řekne, tak výbuch smíchu. Mezi tím vším klasické problémy života (láska, podvádění, chlast,atd) I hudba se povedla. Doporučuju. 8/10 PS.: Na prázky chcu do toho aquaparku :)

Rivalové (2013)

BRILANTNÍ!!! Lauda vs Hunt pod taktovkou R.Howarda. Náramně jsem se bavil, vizuálně perfektní dobový životopisný drama. Souboj dvou rivalů, dvou světů... Kde jeden bez toho druhého by nedal ani páru. Výtečně vybrány role. Ostatní řekli zbytek 9,5/10 :)

Riddick (2013)

Já vím, že Riddick je prostě Riddick, ale tohle byl asi jeho brácha nebo nevím. Příběh zbytečně natahovanej, o některých wtf chvilkách, kdy by to každej udělal jinak ani nemluvím a to nezmiňuju ani ty efekty a kulisy, jak kdyby to dělali borci ze střední, chápu, že si to Benzin platil skoro ze svýho, ale čeho je moc... Na jedničku a dvojku tohle nemá. Jako béčko k večernímu odreagování, ale poslouží 6/10

Duch nad zlato (2013) (TV film)

Bohužel tahle pohádka se vůbec nepovedla, už i malé dítě se muselo několikrát chytat za hlavu...já po chvilce radši vypl telku a zapl fejsbůk...

Frajer Luke (1967)

Není co dodat - VYNIKAJÍCÍ!

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc dlouhéééééééé... V kině jsem se nepodíval jak dlouho tohle bude trvat, abych se na to psychicky připravil a to byla chyba. První půlka filmu super, jízda řeknou v sudech asi jedna z nej tří chvilek filmu. Jakmile se film přehoupne do druhé půlky, tak to směřuje ke spánku, kecy kecy kecy, nějaká scenérie, kecy kecy kecy, minibitka a takhle to se to stále opakuje, až už mě to pěkně sr*lo(už opravdu jsem si podpíral hlavu,abych to nezalomil), potom naštěstí promluví CumberDrakŠmak a nenechá si s*át na hlavu, bohužel ukončeno v tu nejmíň vhodnou dobu. Kdyby se tohle všechn sestříhalo do 2hodin, to by pak byla jiná! Nebo jak bylo původně určeno, že budou jen dva díly - a tak to mělo zůstat. Pro mě zklamání... Tak tak 7/10