• Thriller

Parchanti (2010)

A-team ve velmi špatném provedení. Režie není úplně špatná, ale scénář je hodně slabý.

The Poughkeepsie Tapes (2007)

Velmi nezáživná nuda, která ke konci nabere trochu na obrátkách. Film průhledný jako list papíru. Je to samozřejmě můj názor, nějak mě to prostě nechytlo.

Blbec k večeři (2010)

Francouzký originál byl výborný to se nedá popřít, ale zas bych tenhle film neviděl jako remake, ale spíše vypůjčení myšlenky rozvedené až do konce. Pár vtipných situací se taky najde. Carell mi vadil výrazně méně než obvykle. Některé bizarní postavičky neměli chybu.

Já, padouch (2010)

Po dlouhé době další výborný animák s perfektním dabingem Jiřího Lábuse.

Pátý element (1997)

Luc Besson v nejlepší formě, ach kde jsou ty časy. Hláškující Willis, krásná Jovovich, zlý Oldman. Pár vtípků na odlehčení.

Machři (2010)

Velmi příjemná civilní komedie s několika hodně dobrými scénami (chladič, skluzavka, atd.) Hodně mě bavil Steve Buscemi a Rob Schneider.

V elektrizující mlze (2009)

Tommy Lee Jones pomalu mluvil a ničil mě silou a film svou stopáží. Velmi pozvolna odehrávající se krimi. Výborný John Goodman.

Mulberry Street (2006)

Hodně dlouho sem tenhle film odkládal, až sem se k němu konečně dostal a v žádném případě nelituji. Velmi dobře zpracované, zručná režie a ne tak jasná šablona umírání postav. Už sem zvědav na další film tohoto režiséra.

Černá smrt (2010)

Horor to opravdu není v žádném případě. Velmi dobrý Sean Bean, líbil se mi konec. Celkově ve mě film zanechal hodně nepříjemný pocit.