• Thriller

Upírův pomocník (2009)

John C. Reilly ve své roli naprosto perfektní, ale film jako takový nemastný neslaný.Neurazí, ale ani nenadchne. Je to takové bez pointy.

Po stopách zabijáka (2007)

Dobrý, super udělanej krokodýl. Dobrá atmosféra, jen ten Purcell mi tam nějak neseděl.

Krokodýl: Návrat do krvavé laguny (2007)

Líbilo se mi to, pěknej krokodýl, dobře budovaná atmosféra. Uvěřitelné postavy a jejich chování. Můžu doporučit.

Trable v ráji (2009)

Není to komedie kdy se budete válet smíchy, ale i tak to rychle uteče a není to ztráta času. Krásné prostředí.

Starý páky (2009)

Příjemná oddechová komedie plná klišé a amerických hodnot. Sympatičtí hlavní představitelé. Ovšem peklo které nastane zhruba v půlce filmu se musí vidět. Už dlouho sem se takhle nenasmál.

Jiná perspektiva (2007)

Henry Miller chtěl natočit svoje Sedm, ale neměl na to koule. Jednohubka na kterou hned zapomenete.

Svítání (2009)

Mě se to líbilo hodně, sice k dokonalosti tomu přeci jen něco chybí, ale jinak film se zajímavým dějem. Sam Neill byl ďábelský.

2Bobule (2009)

Po velmi dlouhé době český film u kterého není napsáno komedie omylem, ale opravu se u něj člověk zasměje.

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

Lidi co tohle natočili jsou naprostí šílenci. Tohle musel vymyslet jen chorý mozek, ale přesto slušná akční jízda, která rychle odsejpá. Kdyby Cheliose nehrál Statham, bylo by hodnocení nižší.

Gamer (2009)

Film to nebyl špatnej, dá se říct průměr. Butler je opravdu novodobý akční hrdina se vším všudy. Vizuální stránka je taky dobrá, ale akční pasáže hlavně ten šílenej střih., na to se nedá koukat. Tomu se říká stříhová onanie.