• Thriller

Oktoberfest (2006)

Je to sice blbost, ale pár vtipných scén se najde.

Kurýr 3 (2008)

Sestupná tendence kurýrů a čím dál víc zběsilejší kamera je trestuhodná. Megatona by měli bezmilosti zavřít, protože slabší povahy z toho mohou dostat záchvat, Proboha už žádného dalšího Kurýra.

Kniha přežití (2010)

Akční scény byly super, hlavně přestřelka v domě výborně natočena. Kamerové filtry taky dobré, ale děj se táhnul jak žvejkačka. Prostrě nuda, nuda a nuda, pointa byla k smíchu.

Smrtonosná past 2 (1990)

Perfektní hlášky Willise, spostu akce. Nejlepší Smrtonosná past. V režii Harlina 2. nejlepší film, ale jen těsně.

Cliffhanger (1993)

Stalloneho zrovna nemusím, ale tenhle film se opravdu povedl. Nejlepší film Renny Harlina. Spoustu akce, napětí. Opravdu promyšlený akční film. Viděl sem to minimálně 15x.

Proroctví (2009)

Mě se to teda líbilo. Cage ve své roli přesvědčivej, děti mi také nevadili. Scény katastrof dost syrové a brutální. Konec mě naopak příjemě překvapil.

Zombie Apokalypsa (2009)

Celkový špinavý look filmu mě bavil. Některé scény jsou opravdu dobré viz: Souboj v garáži. Děda jako komický element taky fungoval. Potěší česká účast. Zrození hrdinky mi přišlo velmi křečovité a bohužel jakýkoliv příběh naprosto chyběl. Lepší průměr za gore které se fakt povedlo.

Klub rváčů (1999)

Na první zhlédnutí mě tenhle film vůbec nenedchnul. Ale na podruhé sem musel uznat že to je mistrovské dílo.

Krvavý sníh (2008)

Když už se parta nadšenců rozhodne natočit amatérský film, čekal bych nějaké nové nápady, ale tohle je kopie toho co už sme viděli stokrát a v lepším provedení. Dementí dialogy, nesmyslné chování postav. Ach jo, snad příště.

Superpoldové (2001)

Komedie která není vtipná, nic víc, nic míň.