Slimák (2006)

Teď nadhodnocuju jako prase. Na 70% a více to určitě nemá. No jo, když já se ale bavil na 100%......

Pán kouzel (1995)

Určitě jeden z těch lepších voodoo satano child filmů,co jsem měl tu čest vidět. Ale s tím Bakulou (i když je to určitě roztomilý jméno,jakože vhodný pseudonym do horrorů) podle mě šlápl Barker do drovna. (zato bych si uměl Bakulu představit v remaku Ztraceného víkendu,a ani by se nemusel moc snažit) Takže s nostalgií ke jménu Barker a s přimhouřeným jedním a vypíchnutým druhým okem -70%.

"O" (2001) odpad!

Prci prci prcičkování jako noir? Hehehe.(dobrý postřech má svém komentáři Dale)

Romeo a Julie (1996)

Trvalo mi léta ,než jsem se Romču a Julinku odhodlal přečíst podruhý. Poprvý jsem pro slzy na text skoro neviděl, a chytil jsem něco,čemu se říká depka. Přestože mě tahle Luhrmanovic rádobykasaštyková verze dokázala nechat chladným,vidět to už nechci.Jo jo,už mi není dvanáct, hip-hap hop.

Richard III. (1995)

Většinou nemám moc problém s různými adaptacemi mistrova díla.Nemyslím si že Šejkspírovi hry stojí na kostýmní poplatnosti doby. Samozřejmě je to hlavně o textech a ty jsou u něj rozhodně nadčasové. Pokud se variace na dané téma povede zpracovat s vkusem a nezmizí podstata příběhu,tak proč ne (ne vždy se ovšem zadaří,-viz. Romeo a Julie/96/,nebo naprostá hovadina "O"/Othello).V tomto případě se zadařilo,hlavně militantní agrese zachycena naprosto skvěle. Té expresivity (nebo střihu?) snad až příliš,-a výprava jak po TV, -ale kdo by to zaplatil,že. Vždyť to by pak nemusely zbýt prachy na Titaniky,nebo na Avatary. Proboha!! Pro koně!!

Ledové ostří 2 (2006) odpad!

Nedokoukal jsem to,to opravdu nešlo(opustil jsem gauč i svou zjihlou druhou polovinu a šel čumět do ložnice na cokoli jiného),takže odpad jen za prvních třicet minut,pak jestli se to zlepšilo,tak se omlouvám.

Ledové ostří (1992)

Chápu to tak,že si téměř celý zbytek národa při sledování tohoto veledíla stáhl zvuk a neslyšel tudíž jediný dialog. Jinak si tak vysoké hodnocení opravdu nedokážu vysvětlit.(někteří si možná zvuk nestáhli,tak jako já,chudáci)

Ledově ostří (2007)

Něco co si dělá prdel z Ledového ostří jsem si nemohl nechat ujít.

Polibek před smrtí (1956)

Nejde nesrovnávat s Match Point. To pak tohle musí nutně vyznít už jako poněkud archaická záležitost. Však na 70% naprosto s přehledem.

Veřejní nepřátelé (2009)

Spíše milostné melodrama s občasnou přestřelkou než cokoli jiného. Tedy né že by se mi tenhle film nelíbil,ale třeba Dillingerovi ze 73. to nesahá ani po kolena. No a už zase nevýrazný(!) Depp(mrknětě na Oatese v Dillingerovi a uvidíte co to je tápající naštvaný sebestředný násilník!) a i když se mi úporné herectví pana Baleho líbí čím dál víc ,tak ani on se svému předobrazu z Dillingera(neuvěřitelný Ben Johnson) nemohl rovnat.- Jako celek je film tak ze tří čtvrtin toho co bych chtěl v tomto případě vidět.