Big Lebowski (1998)

Skvělá, dnes už prý "kultovní" komedie bratří Coenů, ve které podle wikipedie zaznělo slovo 'fuck' přesně 260krát, ostatně přesvědčte se sami tady.

Zuřící býk (1980)

Výborný snímek z boxerského prostředí se skvělým De Nirem v hlavní roli. Výborná práce kamery přímo v ringu nám servíruje lepší záběry, než v případě Rockyho. 80%

Mělký hrob (1994)

Tři přátelé, mrtvola a kufr plný peněz .. jo a ještě perfektní příběh plný napětí a nečekaných zvratů, tak to je prosím Mělký Hrob, dalo by se říct i trochu komedie, ale hodně hodně černá. Boylovi se jeho prvotina rozhodně povedla a tenhle filmek si klidně pustím ještě jednou, a třeba i víckrát..

Pláž (2000)

DiCapria neprožívám, ale tohle je jeden z těch lepších snímků s ním (nejlepší je bezkonkurenčně v Co žere Gilberta Grapea). Při závěrečné scéně v internetové kavárně mě vždy příjemně zamrazí v zádech.

Terkel má problém (2004)

Animák si představuju trochu jinak (tohle byla animace spíš tak do nějaké adventury a ne na celovečerák), děj to taky moc nezachránil, ale aspoň tam bylo pár solidních hlášek :) takže ***

23 (2007)

Ze zajímavého nápadu bohužel tvůrci nevytěžili ani polovinu, předvídatlené a chvílemi mi to přišlo až trapné... 45%

Norbit (2007)

Solidní trapárna pro otrlejší diváky..

Ghost Rider (2007)

Přeefektovaná kravina, u které člověk aspoň nemusí moc přemýšlet :) 40%

Kdo je tady ředitel? (2006)

Netradiční komedie z prostředí jedné menší firmy, kde děj se odehrává převážně v jejích kancelářích. Natočeno skoro amatérsky, herci mi nepřišli věrohodní a nemůžu se stotožnit s označením komedie. Řekl bych, že to byl spíš jen usměvný film (a to jen párkrát). Nejspíš mi tenhle styl humoru nesedí.