Stiletto (2008)

Dlouho jsem přemýšlel jestli se na to podívát či ne, ale nakonec se musí nechat že ná Béčkový film to nebylo zas tak špatné.V režii a některých hercích vidím i potenciál.Jinak na mě až moc mrtvých hlavě ke konci.Ikdyž už na to asi dlouho nekouknu tak za těch 68% to stojí.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Nebýt tam kaskaderských kousku (dost slušných) a chevroletu tak je to to NEJVĚTŠÍ HOVNO CO SEM KDY VIDĚL !!!! 3% ze 100

Sex Drive (2008)

Hrozně nesimpatický Clark Duke !!!! Na druhou stranu Hodně dobrý James Marsden a Seth Green.Průměrná komedie

Blázinec na koleji 2 (2006) odpad!

Myslím že stačí 15 minut téhle rádoby komedie a víte své...

Hvězdná brána: Příběh jednoho fenoménu (2006)

,,Ty jsi byl 7 let MacGyverem a tohle nevyřešíš ?Máme tu přesky a tkaničky do bot a kousek žvýkačky prostě postav atomový reaktor´´ tak takové hlašky mě dostavají.Jinak jen ohlednutí.

Krvavý diamant (2006)

Velice silný a propletený ovšem přímočarý příběh o chudobě, válce, penězích a těch mocnější co to řídí.Skvěle natočeno. Bez výhrad 100 ze 100

Žába k zulíbání (2002)

Hlášky jako : ,,je mi jedno vše, i to že si mi vzala peníze, ukradla tátovo auto a ...chtěla mě sním přejet...´´ to se cení sice není to nejlepší komedie, ale dlouho jsem se tak od srdve nezasmál a říkal si tak to je brutální :-D