Thor: Ragnarok (2017)

Nejlepší thor, co byl zatím natočen. Zatím jsem viděl jen kinorip, ale určitě shlednu i ve 3D a poté napíší normální komentář

Black Panther (2018)

Tak druhá marvelkovka u které jsem v kině usnul 😂 (prvně jak měl ironman 3 ten melancholicky půl hodinový projev, jak se hledá) Dvě super akční scény a jak to tak bývá, chvíli po začátku a poté final fight a mezi tím?? 😀kecy sem, kecy tam.... Čekal jsem víc a nejspíš jsem nebyl sám. Trošku humoru tam jistě bylo a jak to tak bývá i nelogické blbosti.... (na konci nejchudší země na světě koupi blok v USA totálně ho opraví a udělá tam centrum pro mladé lidi.... Jako za co tvl?? ) 😀 za mě 60% víc si to opravdu nezaslouží.

To (2017)

Dospívající parta mladých a sikanovanych děti si užívají letní prázdniny hledáním brašky jednoho z nich. Zasazený do 90tych let amerického málo města. Film zachycující přátelství, romantiku, dobrodružství a dost dobrou dávku promyšleného humoru dává tomuto filmu skvělí nádech nadcasovosti a pro nedeleni odpoledne s rodinou je jako dělaný..... Vlastně no jo, na vrazdiciho klauna malých dětí, který je chce zabít a sníst jsem zapomněl, to je ta pomyslna třešnička na dorte k dokonalosti. 95% a skvělí zážitek při kterém se ani chvilku nenudite.

Zabiják & bodyguard (2017)

Nutná dávka humoru a akce přichází vždy v cese, který necekate. Je jasný, že oba hlavní hrdinové jsou vcelku nesmrtelní a prezi ji pár kulek, ale pota dále běží. Jako celek to funguje vcelku dobře, pár much sice je, ale to je snad všude 80%

Brimstone (2016)

Samovolna, dlouhá uchylarna, kde se nebojí ukazar skoror vše... 75%

Rozpolcený (2016)

Ze začátku strhující a temné, posléze už ustupujici. Zahrano dobře (hlavně mcevoy). Trošku scifi konec mi celý požitek h filmu spíše zesmešnil, než upoutal. Na tuhle tématiku existují daleko lepší snímky (dítě 44 a nezapomenutelný Evilenko). 40%

Kruhy (2017) odpad!

Super a uchvacující byly trailery na nového King Konga a Johna Vicka!! :-D Poté přišel úvod filmu kruhy a již pa 4 minutách kdy 30ti letí herci začali odjíždět na vysokou školu mi něco začalo docházet. Název kruhy je synonymum rodinných pout ( na konci filmu zjistíte že je to vtipné a pravdivé přirovnání). 75 minut triznice nudy, které i když prospite, nebo prosedite na záchodě vlastně ničemu nevadí, protože to ,,strhující" se vleze do posledních 8-10 minut na konci a to není ani napínavé. Proč ještě hollywoodské studia nevymysleli nový žánr rádoby horor kde se bojíte jen toho, že bude nějaké pokračování (což bude). No nic, skoro dvě hodiny života nudy a asi 20 minut spánku jsem mohl prožít lépe a to si nejspíš myslel i sledující předemnou (hlava asi 30 minut sledující své nohy a tiše chrápající) a vedle e, co sem tam i chrápnul.... Nebýt v kině trošku tma, zabavil bych se počítáním schodů, nebo švů na sedačkách. 20%

Zúčtování (2016)

Máte rádi skládačky ? Tady si teda užijete, od slabšího krimi začátku po thrilerový prostředek až k akčnímu konci kde se vysvětlí pár věci, které vám nedochazejí od začátku, nebo se na ně furt ptáte. Zasadil bych více oken do dětství Christiana a možná méně účetní hantýrky. Vadila mi ke konci při akci muž na muže trošku roztřesená kamera, ale to jsou chybičky co se dají odpustit. Z příběhu toho moc říct nejde, protože by si to někdo vyložili jako spoiler. Za mě 75%

Snowden (2016)

Velký bratr vidí (a hlavně schovává) vše. Tak jako Jules Verne předběhl svou dobu svými povídkami, tak se již blíží naplnění i 1984 od George Orwella. Doporučuji shlédnou každému aspoň trošku inteligentnímu divákovi a hlavně těm po-amerikanizovaným obyvatelům celého světa.... Ovšem, i tomu méně bystřejšímu divákovi dojde, že vlastně už nikdo, nikoho šmírovat nemusí, protože mraky lidí cpe své účty, maily, smsky, polonahé či úplně nahé fotky na net a různým společnostem jen odškrtnutím políčka SOUHLASÍM !! Zajímavý děj (hlavně když je to podle skutečné události), velmi dobrý Gordon Levit, škoda že Cage nedali lepší a výraznější roli a ten EPIC konec snad dostane každého (doporučuji počkat uplně do závěrečných titulku, kde jsou skutečné záznamy a fotky. 85%

Comedy Club (2016) (pořad) odpad!

Viděl jsem několik ukázek na youtubu na Stojáka, kdo by to neviděl.... Jak jsem se dozvěděl že tohle běží i na telce, byl jsem nadšen. Do prvních pár minut kdy jsem si říkal, zda jsem tak blbý a nebo tak chytrý, že mi to vlasrne směšný nepřijde?!? Dal jsem šanci ještě druhému dílů a vlastně to stejný, jen v růžovo oranžovým... Teďka už nesleduji, jen zapinam jako kulisu, někdy kouknu na Knora a i ten vypadá, že už by měl do důchodu, ale aspoň tam má co dělat, narozdil od ostatních rádoby umělců z Prahy. 10% a to jen raz za čas