Furioza (2020)

Film jsem dal bohužel na 2x (únava po práci byla silnější),tim bych chtěl říct, že stopáž je opravdu dlouhá, ale pro pochopení a vysazení do příběhu fotbalových chuliganu dá se říct nezbytná. Nebýt pár polských písniček, jmen vůbec vám nepřijde, že se jedná o polský film a mě jako moc neznaleho sousedů opravdu zpracování a herecké výkony nadchly (oproti ČR, která je vesměs na úrovni Ugandy a anfriky 😪). Silný příběh dvou bratrů a party rvaču je dobrý, promyšlený a do tažený dokonce - opravdu konec jak jak by měl být (připomnělo mi to Londýnský gangster). Určitě stojí za shlédnutí a udělají si vlastního názoru. Za mě zasloužených 75% (5% je za Polsko).

Paroží (2021)

Tak jsme dneska nestihli Venoma 2 (oprava cesty a zdržení 30 minut), tak jsem chvíli počkali a šly na Paroží - 2021. No, první půlka pozvolné a pochmurne tempo, kdy se lehce seznámíte s hlavními postavami. Do srdíčka se Vám jistě vybaví (kdo viděl soutsh park) Kenny, jako takový otlolanek z chudé rodiny. Druhá část má ,,svižnější" tempo a k té Vám mohu říct že na stropě v Hradecké cinestaru sál 6 je 12x9 dlaždic a 5 světel. Sem tam šla slyšel hudba a efekty z vedlejšího sálu kde se promitala Duna... Ne vážně 😅. Jako takové odreagování je to fajn film s pomalejším tempem a dvěmi lekajicími částmi. Jako pozitivum z celého filmu beru vlastně tento komentář který mohu napsat a příště prostě vyjet dříve, ať stihnu film na který chci jít.... 😪 50% za Kenyho a dobré vizuální stvárnění mladých herců.

Neřízená střela (2010)

Tak bohužel.... začátek nasvědčoval něčemu slibnému, ale po přestřelce v garažích již byly vesměs nucené dialogy a přišlo mi to humorem jako Béčková francouzka komedie z 80´let.... i při stopáži 90 minut mi to po hodině přišlo jako film na celou noc a těšil jsem se na konec, kterého jsem se po přestěhovaní do baráku zabijáka nedostal - vypnul jsem to šel na jiný film 😕 škoda

Modus smrti (2015) (seriál) odpad!

Velmi, velmi (zív) pomalé tempo... První 3 díly, by se dali shrnout do jednoho. Nyní jsem u pátého dílů a mám 3264 chloupků na ruce. Rozmyšlené, co budu mít do konce týdne na oběd. Napsaný nákupní seznam a dívám se na letáky, bohužel, tohle se nepovedlo.

School's Out Forever (2021)

V prvních pár minutách si člověk řekne, to je mi povědomé, ono se to vlastně děje teďka, o 2 minuty později jste rádi, za to co je teďka a vlastně, že na tom světě ještě tak špatně není. Jsi lev, nebo ovce? Zabiješ někoho neznámého abys přežil? Zabiješ souseda? Zabiješ osmileté dítě? A co když na tebe míří puškou a hodlá zmáčknout spoušť? TY nebo ON ? Lidstvo si stejně časem nic jiného nezaslouží a ví to každý 😉 Posapokaliptickych filmu je spousty, ovšem Británie (a její humor) nikdy nezklame 😉 😎 Film jsem si pustil na ,,usínání" - k mému příjemnému překvapení film dokoukán a jako novinka si zaslouží i malou recenzi. Hodnocení na csfd moc nevšímá, jedná se o novinku 😉

Sexuální výchova (2019) (seriál) odpad!

Prvních pár dílů trošku méně zazivnych, lehký hunor a jste zvědaví co bude dál. Ale nevím, asi jsem trošku stará škola. Postupem času a seznamování s novými postavami mě prostě nutí přemýšlet, zda je to jakože fakt normální a už je to prostě móda? Vám nepřišlo trošku divné že černoch má za matku bílou lesbickou matku která chodí s indkou a jejich syn si najde blonďatou holku? Černý gay na škole je vlastně největší oblíbenec a nejspíš se dá dohromady s indický gayem? Otec v ředitelné sedí s černou dcerou... Já nevím, ale tohle mi už prostě nedává vůbec smysl.

Trhlina (2019)

No... Popravdě je to průměr. Na Slovensko dobrý, ale i tak má lepší (tedka nevím jak se jmenoval ten s tou mámou v domě, co byla zombie - asi nejlepší slovenský i český horor!!). Koukat se dalo, napětí tam bylo, ale prostě tomu tak nějak něco chybělo 😏 50%

The Invitation (2015)

Že začátku zajímavé a napínavé, ovšem jen pár minut, poté 20 minut tlachani, chvíle napětí a repete. Vcelku podařená poslední minuta filmu.