Kladivo na čarodějnice (1969)

Překvapil jsem sám sebe, líbil se mi ČESKÝ HITORICKÝ FILM Z KONCE 60 LET.

Zoo (2015) (seriál)

Podobná témata pro seriálovou tvorbu jsou, dá se říct, netradiční, což právě podněcuje diváckou zvědavost, zda se jedná o povedené seriálové dílo či předem daný propadák, ač horory či thrillery zabývající se se zvířecími útoky bývají tradičně průměrné či podprůměrné, a jen ojediněle lehce nadprůměrné. A dle mého úhlu pohledu není tento seriál zpočátku to, co divák očekává, a dokonce to působí mnohdy až oddychově. Ovšem s nástupem dalších a dalších epizod se děj okolo zvířecích útoků a pátracích akcí ohledně řešení celého problému docela stupňuje. A příběh s postupem času je i zajímavější a místy až imponující. Ovšem, ač se jedná o seriál, tak některé epizody jsou více povedenější a některé méně povedenější, jak už to u seriálové tvorby obvykle bývá. Ale co se týče celku, tak jsem spokojený, i když počáteční epizody jednu hvězdičku seriálu zabavují.

Sicario 2: Soldado (2018)

Je to imponující akční thriller plný napětí od začátku do konce.

Fargo (1996)

průměr

American Horror Story - Freak Show (2014) (série)

Od školních let mě horory podobného tématu většinou přitahovaly, ač hororů z cirkusového či lunaparkového prostředí není dost. A třebaže nejsem seriálový typ, tohle mě dokázalo imponovat, a každý díl od začátku do konce. Má to z části i mysteriózní atmosféru a celkově je to zpracované bez chyby.

MEG: Monstrum z hlubin (2018)

Dle mého úhlu pohledu se jedná o jeden z povedenějších filmů na téma žralok, i když v tomto případě se jedná o pravěký druh Megalodon. Svým způsobem se jedná o hororový žánr a místy by se nějaký ten hororový prvek našel, přestože se film spíše v mnoha aspektech opírá o žánr: akční thriller. Co se týče zpracování, dle mého úhlu pohledu je film dějový a i napínavý, takže za mě čtyři hvězdičky.

První očista (2018)

Konec konců - dvojka u mě vede na plné čáře jako nejlepší díl z celé série, i když jednička a trojka též nenudí, ale dvojka prostě vede. A co se týče čtyřky, byl jsem na ní hodně zvědav též jako na předešlé díly. A výsledek? Uspokojivý, takže na pět hvězdiček to fakt nemá, ale jelikož jsem fanoušek Očisty, dávám čtyři hvězdičky. Na seriál, jestli bude k dispozici v češtině v televizi, budu též zvědavý.

Mrakodrap (2018)

Dle mého úhlu pohledu se jedná o dějový akční film.

Dopisy z Iwo Jimy (2006)

Imponující válečný film aneb jeden z nejpovedenějších filmů válečného žánru.