Kazišuci (2018)

Po pravdě řečeno - trailer mě docela navnadil na zábavnou komedii, u které se budu řehtat od začátku do konce, ale po pravdě řečeno to taková extra zábavná komedie nebyla, i když ale nebyla ani tak moc špatná. Jsou tam momenty, které vyvolají úsměv na rtech, a některé situace byly též jakž takž srandovní, ale z filmu činí průměr hluchá místa, co moc zábavná nejsou a zpočátku jsem byl trochu zklamaný. A abych film mohl hodnotit, musel jsem se na něj podívat dvakrát, tudíž jsem dospěl k závěru, že si film ty tři hvězdičky přece jen zaslouží. Ale i přesto jsem přesvědčen, že takové téma v komediálním žánru by se mohlo využít mnohem kreativněji a vtipných situací by mohlo být též více.

Květiny v podkroví (2014) (TV film)

Takový (možná) komorný nenáročný thriller s hororovou tématikou o šílené babičce, který neurazí.

Vlci za dveřmi (2016)

Jestli jste viděli Hlava nehlava, snad jste se bavili lépe. Tohle je slabé.

Zbraň odplaty (2008)

Bojové scény jsou super, ale mimo bojové pasáže film umísťují do průměru.

Já, Tonya (2017)

Celkem dějové drama.

Akta Pentagon: Skrytá válka (2017)

Tohle je pro mě film na jedno kouknutí, ač celý film je jen mimo válečné prostředí, i když se o tu válku jedná. Vím, že se jedná o objasňování skutečnosti týkající se války ve Větnamu, ale kdyby režisér Čelistí natočil raději film z prostředí větnamské války, film by se mi líbil mnohem víc, než tak, jak se natočil, ač to, že se v politice dezinformuje, není žádná novinka.

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Tyhle fantasy mě nikdy nějak neimponovaly, a navíc skoro celý film vypadá vyloženě jako pohádka, což jsem si myslel, že i když postavy uvidí kolem sebe prostředí v podobě počítačové hry, nebudou samy animované, což mi hodně kazilo. Dějově to je sice akční, ale kdyby to nevypadalo, jak to vypadá, dal bych hvězdiček víc.

Karate Kid (2010)

Není to vyloženě můj žánr, ale dalo se to.