Tenkrát v Kalifornii (2017)

Pravdou je, že v poslední době díky své aroganci nemá Willis moc dobré role, a některé jsou dokonce až podprůměrné, odfláknuté. Ale jsem zvědav na nové Přání smrti a tahle komedie je pro mě docela oddychová a párkrát jsem se i zasmál, za což dávám čtyři hvězdy, které jsou za mou spokojenost. Ovšem ta pistole mezi půlkama být nemusela.

Zóna smrti: Čas odplaty (2015)

Celkem se jedná o zajímavý film, ale je dle mého úhlu pohledu o něco slabší než jednička. Přesto akceptovatelný.

Rudá volavka (2018) odpad!

Nechápu, jak tohle poloviční porno někdo může srovnávat s Atomic Blond. Jen kvůli tomu, že jde o agentku? Teda Atomic Blond má sice modré hodnocení, ale o sto procent se mi líbí mnohem víc než Rudá volavka, u níž jsem čekal, že jde o zajímavý a třeba i napínavý thriller se špionážními prvky. Ale bohužel jsem dostal do rukou úplně něco jiného, než jsem čekal. Vydržel jsem u toho asi hodinu či necelou hodinu a vypnul jsem to, protože každou chvíli se tam nedělo nic jiného, než obnažování a šukání na povel, a jeden orální sex na povel. To má být jako výcvik? Ano, já vím, že agent v utajení se musí infiltrovat do určitého prostředí natolik, aby s ním splynul, což bohužel musí akceptovat i některé věci, od kterých se normálně distancuje. A bohužel do toho patří i nedobrovolný sex, jemuž se agent poddá. Ale jsem plně přesvědčen, že ve filmu se infiltrace agenta nemusí zúžit jen na sexuální aktivitu, nebo snad jo?

Villa Capri (2017)

Nic extra, přesto koukatelné. Holt se to nesmí moc analyzovat, to pak bude stát za pytel.

Mamka a taťka (2017)

Musím konstatovat, že trailer byl o něco působivější než samotný film, i když se jedná o celkem koukatelný průměr. Avšak jsem přesvědčen, že určité scény, co se týče útoků, by mohly být ve větším počtu a boj mezi rodiči a potomky tak mohl skončit alespoň jako lehký nadprůměr. Jenomže, i když hororový fanoušek je pochopitelně na horor s netradičním názvem zvědavý, třeba jako já, nakonec usoudí, že si Mamka a taťka zaslouží více fantazie a představivosti, co se týče celkového děje. Určitě by film nedegradovalo, když by měl ponurou, mysteriózní a zároveň napínavou atmosféru. V této podobě to je jen pouhý, i když koukatelný průměr.

Zlé sny (1988) odpad!

Jeden z nejnudnějších hororů všech dob.

Ještě větší blbec, než jsme doufali (1994)

Je to taková novodobější blbůstka z devadesátých let. Nic extra, ale po dlouhé době se to dá, i když pak to dlouho zase vidět nemusíte.

Insidious: Poslední klíč (2018)

No co si budeme povídat, že jo? O hvězdičku působivější než trojka a o hvězdičku slabší než první dva díly. Jinak, když se to bůhvíjak neanalyzuje, dokáže to zaujmout.

Ztracen v džungli (2017)

Celkem se jedná o dobrodružný thriller s napínavými a imponujícími scénami. Ze začátku to sice vyznělo obyčejné drama o jakési expedici do pralesa, ale jakmile začaly komplikace, film nabyl na dynamičnosti a vůbec nenudil.