Viktooorka

Viktooorka

okres Kladno
Zrzavá Liška Sluníčková

416 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Přátelé (TV seriál) (1994)

  Pochlubte se, kolikrát jste je viděli vy?? Já radši pomlčím :) I když je znám nazpaměť, těším se na každičkou epizodku jako bych čekala, co se zas bude dít. Těším se na vtípky Chandlera, Joeyho, který zase vypustí nějakou perlu, Moniku a její dobroty, Rosse a jeho dinosáry, Phoebe, která zase zazpívá smraďocha a Rachel s jejími pokusy někoho zbalit :) Prostě příběhy s humorem , který mi je tak blízký :)

 • poster

  Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

  Do nedávna mi to přišlo nechutné, ale už jsem velká holka a chápu primitivní humor :-) ... Partička Lister, poslední žijící muž, Rimmer, hologram mrtvého kolegy, Kryton, android, Kocour, jež se vyvinul z Listrovi kočky a Holly, občas kapitán Holistr s posádkou a na konec Kočanská... To je skvadra, která mě dokáže smíchy rozplakat :)

 • poster

  Bratrstvo neohrožených (TV seriál) (2001)

 • poster

  Avatar: Legenda o Aangovi (TV seriál) (2005)

  Vtipná, milá až roztomilá pohádka o mladém Avatarovi, který se svými přáteli podniká cestu za poznáním (učením), aby získal své mocné schopnosti a zachránil svět,... Slintám blahem i ve svých 30ti letech. Seriál jistě nadchne spíše mladší publikum, a nebo právě retardované jedince, jako jsem já :D Pohádka srší vtipem, ale zároveň je poučná. Všichni tři hlavní hrdinové, potažmo i "záporák se strýčkem" jsou sympatičtí natolik, že si je bez milosti zamilujete. A kdo by jim nezáviděl lítajícího bizona, ovládání živlů a celé jejich dobrodružství? Já jo :o)

 • poster

  Hra o trůny (TV seriál) (2011)

 • poster

  Dr. House (TV seriál) (2004)

 • poster

  Death Note - Zápisník smrti (TV seriál) (2006)

  Geniální první polovinu seriálu ničí zbytečně moc zvratů a nové postavy, které na sebe strhávají tolik pozornosti, že na mého Ryuka nezbyl prostor :o( To tvůrcům neodpustím. I když pro toto zklamání dávám jen průměrné hodnocení, za poslední dobu je to můj nejoblíbenější seriál a ten mi otevřel cestu k anime. Death note patří mezi nejlepší detektivky a nejlépe komplikovaný příběhy (hlavně tedy ta první polovina), které znám. Osobně jsem sympatizovala s Kirou, i když za jeho nazývání se Bohem, jsem si přála vlastní Zápisník smrti :o) L mě stále přiváděl chutě na sladké (a to ho normálně nemusím) a jeho dedukci jsem obdivovala, ale Ryuk byl stejně nejlepší. Chichotající se Anděl smrti s vysokou závislostí na jablíčkách si mě získal hned!! Brzy mě jistě čeká opáčko :o) PS: Proč v tom hraném filmu není Light tak hezký, jako byl kreslený?

 • poster

  Code Geass: Hangjaku no Lelouch (TV seriál) (2006)

  Jelikož nejsem filmový ani seriálový kritik, tak se nebudu snažit filozofovat nad komplikovaným dějem a zápletkou, která má mezery, nebudu vychvalovat skvěle vykreslené charaktery postav, nebudu básnit o krásných CLAMPovských kresbách(hlavně ani nevím, co to znamená :o), která dělá z hlavních hrdinů ty nejkrásnější lidi na světě a nutí, aby si je všichni zamilovali a nebudu obdivovat propletenost fantasy, mecha-válčení a romantiky. Jediné co udělám je, že zde vyznám lásku Lelouchovi, C.C., Suzakymu, Karin a prostě všem ostatním :o) Zapříčili, že jsem na nich závislá!