POciSEM

POciSEM

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 11.11.2018  23:35

Kombinace Srpski filmu a čehokoliv od Jima Van Bebbera.Dneska už je to teda slabej čajíček proti některým kouskům ale v roce 74 to musel bejt šílenej dobytek.Scéna s očkem je správnej humus a já sem nadšen.

• 17.10.2018  20:23

Formule mě jako sport nikdy nezajímala.Jenom nehody při ní a zvlástě ty smrtelný na mě vždycky působily jako magnet.V tomhle dokumentu jich je celá řada (kromě těch ultrakrvavých o kterých padne jenom pár slov) a člověk si řiká jak vůbec mohlo vedení FIA tolik let vojebávat bezpečnost svých zaměstnanců jak na trati tak i mimo ní bez jakýchkoliv postihů.Mantinely bez matek,betonový zdi místo pneumatik a tak by se dalo pokračovat hodně dlouho.Opravdu silnej dokument.

• 3.9.2018  22:01

Roth je pořád střevo ale po dlouhý době Willis na kterýho se dá dívat.Ten film je tak debilní a přestřelenej že sem se bavil celou dobu a na originál vůbec nevzpomněl.

• 3.9.2018  15:19

Že jeden člověk nedokáže zabít skoro 1000 lidí během snídaně?Nevěříte?Prosim.

• 25.6.2018  12:29
    Vítejte doma! (TV pořad) (2003)

Nesnášim pořady kde zazní 500x "pane bože" během 5ti minut a prim hraje strojená hysterie.Dojemnost sráží taky fakt že většina z těch neuvěřitelně geniálních dětiček kteří už se pomalu chystají na studium medicíny a práv,jsou dneska tak maximálně vyžírky na emerickym pracáku nebo drogový dealeři závislý na cracku.A taky jim všem ty překližkový paláce hrozně závidim tak vo co de.Votpad

• 25.6.2018  00:26
    Onibaba (1964)

Tady je zub času hodně znát.Rozvleklá,solidně nasnímaná nuda kde snacha s tchýní žijou ve velkym trsu trávy.Mladá chodí po nocích píchat s kámošem manžela co dezertoval a stará se jí snaží děsit maskou démona aby náhodou nefrnkla a nezůstala sama ale píchat by chtěla taky.Prostě nuda,nuda,šeď,šeď.

• 30.4.2018  22:25
    To (2017)

Jednička slušnej průjem.Těšil sem se když mi o tom všichni vyprávěli jaká je to bomba a nakonec z toho vylezlo uplně to samí co v 90tym (knížku sem nečetl ale všichni tvrdí že se jí moc věrně tahle verze nedržela) jenom s moderníma lekačkama který upřímně nesnášim.Samozřejmě všem co se to líbilo přeju ať se baví i u dvojky ale počítam že to bude zase jenom další hype.Muschieti by musel přijít s něčim výživnějšim než pomalu jdoucí zlo který se najednou rozeběhne ke kameře.

• 24.4.2018  11:20
    One Punch Man (TV seriál) (2015)

Chvíly sem myslel že to je dětská pohádečka ve štylu pokémonů ale hned jak gigantickej óbr kretén vyrazil rozdupat město jako godzilla a při tom zabil tisíce lidí,bylo jasný že to bude správný masíčko.A bylo.Saitamovi schopnosti jsou správně přepálený takže tu máme hrdinu kterej by dokázal rozcupovat supermana jednou fackou a i jeho protivníci jsou pěkně morbidní příšerky takže se furt hláškuje kdo byl jak moc silnej a do toho tryská spousta crwe.Podle mé nejlepší díl hnedka ten první a pak poslední 3 kde si to rozdá Saitama s tim nejdrsnějšim mimozemskym zlořádem a dostane takovou bombu až odletí na měsíc.Ale to neznamená že by ty ostatní díly za moc nestály.Naopak.

• 10.1.2018  18:24

Když si někdo hraje se sirkama, je jenom otázka času než mu to bouchne do xichtu.Euronymous i když uznávanej muzikant byl asi vážně totální lama a tim že si pustil k tělu nevycválaný střeva v čele s vymletym mozkem Vikernesem si prostě zpečetil svůj osud.Škoda že o Deadovi se tu mluví jen tak okrajově protože zrovna o něm sem se chtěl dozvědět trochu víc ale co už.Jinak je to moc zajímavý povídání o tom jak se formoval black metal v Norsku a jeho hlavní figurky.

• 3.12.2017  00:15

Dobrej Ferrigno.Škoda těch plastových pistolek a furt stejných cákanců crwe z Adobe.

• 1.9.2017  14:58
    Vodní děti (1978)

Hmmm nostalgický efekt se nějak nedostavil.Jako bejby sem měl tuhle taškařici strašně rád a vždycky sem se těšil až na to se školkou zase vyrazíme ale teď s odstupem času už všechno to dětský kouzlo nejspíš vyčpělo.Bedlivě sem vyčkával až skončí hraná část a začne ta animovaná jízda a teď tomu bylo naopak.Hraná část je hodně v pohodě a ta animovaná už mi skoro nic neřikala.Teda až na ten kvalitní song fajne,bezva,príma.

• 1.9.2017  14:47
    Má pekelná kočka (TV seriál) (2011)

Neexistuje kočka která by se něco odnaučila nebo naučila kvůly hodným lidem u kterých jenom žere,sere a válí se.Proto vždycky přepnu na jinej kanál když se v bedně objeví to vyžraný plešatý prase co mudruje a předpovídá jak se zrovna ta či ona kočičta bude chovat.S jednim velkym střihem se mu to vždycky povede ale to bych uměl taky.Vlastně ne,s každou agresivní kočkou bych byl hotovej během 5ti veteřin.Jeho psí protějšek Cézar Milan sice taky neni žádnej můj oblíbenec ale aspoň přizná že si neví rady když je nějakej čokl totální magor.Tahle bečka ne,ta umí zázračně uzdravit a usmířit i lidi svojí jedinečnou schopností upreně a démonicky čumět.To asi jenom mě přijde že čumí jak když tlačí na hajzlíku.

• 26.7.2017  21:46

Můžete ho buď milovat nebo nenávidět.Dalibor a jeho kámoši maji ale můj respekt že vůbec pustili kameru do svýho soukromí a nebáli se jít do toho i za cenu že se ztrapní nebo budou mít opletačky s policajtama.Jedinej kdo mě teda sral byl ten ulhanej a falešnej přítel Daliborovi máti ale jinak proti týhle tragikomedii nemám výtek.Ba naopak sem nadšen.

• 13.7.2017  13:03

Jako když dítě patlá barvičkama po papíře.Čmárá totální nesmysly ale vidí v tom krásnou malbu.Scott to velice kvalitně pohřbil a jestli bude trojka tak ani omylem.Jedna hvězda za docela pěknej vizuál,jinak je to tragédie.

• 17.5.2017  17:08
    Třída smrti (studentský film) (2013)

Solidní paranoia totok.Hraný by to za moc nestálo ale takhle animovaný to mělo tu správnou atmošku.Hlavně se mi moc líbilo že roztomiloučký dětičky se tady ale vůbec nešetřily a každej spratek si vyžral,co si nadrobil.Při sledování se mi pořád vybavoval monolog mladýho Bruny ze studny

• 14.5.2017  15:10
    Rozpolcený (2016)

McAvoy zahrál kouzelnýho psychopata ale jinak ten film vůbec nefunguje.

• 12.4.2017  16:26

Trochu vyčpělejší ale pořád dobrej biják se skvělou Frankeho hudbou a líbivym space ambientem.Hlavně šváb s kamerou co zemřel jako hrdina mě poslal do kolen.

• 13.3.2017  02:01
    Svatá krev (1989)

Pekelně natahovanej kýč s geniální kamerou a originálnim pojetim.Vůbec nevim kdo je Jodorowsky ale určitě to neni poslední věc kterou bych od tohohle bizarního šílence viděl.

• 11.3.2017  20:21

Tuctovej popcornovej biják prvních 20 minut.Dětičky točí nesmysly aby se na to mohly po 20ti letech podivat.Hmmm tak to je supr.Pak ale do jejich osady zavítá přírodní živel s IQ 200 a diplomem z Harvardu a hned se točení nesmyslů změní na natáčení hry na kočku a na myš.Tornádo naprosto cíleně a takticky svírá obyvatele do kleští aby nemohly uprchnout a kdyby ho přece jenom nějakej chytrák přechcal,strhne jeho pozornost tim že nasaje krapet benzínu a předvede divokou fire show načež krásnou podívanou omráčené uprchlíky vcucne,přežvýká a vyflusne jako hromádku kostí.Jindy si zase zmizí ve vteřině aby se zjevilo o 50 metrů vedle a uvolnilo tim cestu přímo do centra dění, to jest do školy kde se všechna ta přírodní síla transformuje jako Optimus Prime do gigantickýho ultra tornáda a z celkem hezkýho pár tisícovýho městečka udělá během několika minut kůlničku na dříví.Do toho burácí epicky hrdinská hudbička od Tylera aby to dodalo tu správnou šťávičku na dramatičnosti.Dost mi sice vadili burani/juťubeři a pokusy puberťáků konečně zasunout ale naštěstí tohle tornádo je chytré a vždy v mžiku přispěchá aby rozmetalo na cucky tyhle scény co nemaji v katastrofáku co dělat.Tož dobré to bylo.Čekal sem větší průjmíček.

• 27.2.2017  15:54

Texas na začátku mi přišel jako Bulharská skládka ale nějak to holt muselo začít.Pak se to naštěstí přesune do krásně zalesněných hor a i když to má strašně debilní děj tak je radost na ty obrázky koukat.Stone Cold je sympaťák jenže bohužel moc hereckýho talentu nepobral.Ve wrestlingu patřil mezi moje nejoblíbenější bijce ale ve filmech se pere tak nějak podivně.Je vidět že důkladně sledoval filmy s Rambem protože pořád ořezává pazourkem nějaký klacky a pak s nima napichuje zlotřilce který mu unesly dcérku.Když to vemu kolem a kolem tak je to pohodovej filmík na sobotní odpoledne ale nic víc.

• 13.2.2017  15:38

Napadá mě spojení Japonská troma.Amatérská bizarnost a šílenství v nejchaotičtejší podobě.Nemá to hlavu ani patu ale jak jde o masakrování tak se jen těžko hledá konkurence.A ty reklamy,ty reklamy.Kam se na ně sere naturalista Verhoeven.

• 5.2.2017  12:35
    Svědci paranormálních jevů (TV seriál) (2011)

Už sem viděl spoustu sraček ale nikdy takhle velkou.Jediná věc u který sem se bavil byla to jak lidi kterým se to přihodilo byly vždycky tak o 100 kilo těžší než herci kteří je hrály.Jedině v emerice

• 30.1.2017  22:53
    Příchozí (2016)

A já furt čekal kdy Abbott konečně vyfoukne z chapadla větu "A teď jste všichni v prdeli." Ne,ne,ne tyhle filmy nejsou nic pro mě.

• 29.12.2016  20:18

Stejně jako ve hře mě nebavili ty části mimo animus.Scény s parkurem efektivní i když občas špatně nasnímaný ale jinak tomu neni nic moc co vytknout.No možná ještě ta sabotáž hašišáků na konci byla už trochu psycho ale jinak je to takovej filmík na jedno zkouknutí a jede se dál.Neohromí ani neurazí

• 28.10.2016  23:29
    Last Days (2014)

Hmmmmmm zajímavé.Vypovídající hodnota filmu by se dala shrnout do věty "A to ještě nebylo vůbec nic".

• 26.10.2016  02:08
    Pérák a SS (1946)

Kapitáne Ameriko dej si facku.Pérákovi stačí jenom dvě pružiny z gauče mrouskajících teenagerů a hned jde pleskat nácky a bránit světovej mír.Trnka prostě uměl

• 21.10.2016  01:03

Čekal sem teda větší průjmíček ale je to uplně normální pohádka pro děcka.Pravda občas to bylo troche křečovitý až trapný ale jinak to má vymazlenej vizuál i ty nový zlepšováky se mi líbily.Problém mam samozřejmě jako všichni s novou hlavní čtyřkou jenže když sem zahlédl původní členy týmu v cameo roličkách tak prostě musim uznat že už by asi nedokázaly křepčit po place s pozitronovou bouchačkou a lepší je se dívat na tlustoprdku,mužatku,puberťačku a debilku než mít tým poskládanej z instantních svalovců co předvádějí účinky přípravku na růst svalů a kondicionéru na vlasy.No Hemrswortha nemá cenu rozebírat.Nejsem 12ti letá puberťačka takže tohodle degeše prostě pořád nemam rád.Shrnu to tak že je fakt škoda že už to nebylo natočený dřív s původním obsazením ale na druhou stranu mě to nijak neurazilo a kdyby byl případně do budoucna další díl,tak bych se na to klíďo zase mrknul.

• 6.10.2016  17:00
    Sebevražedný oddíl (2016)

No potěš koště.Co to ten Ayer tentokrát upatlal za nesrozumitelnej paskvil?Po sabotáži a železných srdcích sem si myslel že ten pacholek má přecejenom kouska talentu ale s timhle šlápnul do pořádný Lois Lejnový.Nudnou a sterilní akci střídají rádoby kůl hlášky který nejen že nejsou ani za mák úderný ale co je horší že jsou uplně o hovně.Modlil sem se aby při každý efektní zpomalený ráně či průstřelu nezačaly anti-gerojové otvírat držky s nějakou tou supr hláškou ale bohužel se to bez toho neobešlo.Nejvíc mi takhle brnkala na nerva ta upe nejkrutopřísnější emařka v historii filmu.Ani ostatní se nijak nevytáhly nutno podotknout.Joker je jenom taková parodie na kdysi jednoho z nejdrsnějších záporáků.Diablo největší cíťa z týmu,Courtney mi ani tak nevadil páč furt jede to stejný co vždycky a Smith z nich zůstal jedinej kdo se mi i celkem líbil(teda až na jeho rodinný problémy s dcérečkou).Killer Croc byl jedno velký COŽE??? A ostatní už mi byly ukradený.DC opravdu poslední dobou nehezky ztrácí dech a nechává za sebou spoušť při nichž ničí v mých čtyřech očích jinak slušně rozjetou kariéru pár známým tvůrcům.Panebože doufam že Lobo se bude držet zuby nehty a nenechá se naverbovat do žádnýho dalšího filmu.

• 5.10.2016  23:35
    Martini Ranch - Reach (hudební videoklip) (1988)

No žádnej zázrak teda ale zase bylo fajne počítat kolik xichtů z vetřelců a terminátora se tam objeví.Škoda že tam nepropašoval Cameron i Šwarcíka nebo místo svý starý takovou Ripleyovou.Jinak Paxton docela pobavil když opouštěl scénu s prošoupanou řití.

• 26.9.2016  00:17

Slušný.Hodně slušný.Dalo se z toho vytřískat troche víc ale v rámci možností Tancharoen čapnul příležitost za koule a vnesl něco málo originálního vzduchu do toho komerčního puchu jménem MK.Scooter už vyčpěl a tak se snažil hodit tuhle fantazy divočinu do reálnýho světa a ono je to fakt zajímavý.S Reptilem sice šlápnul lehce vedle ale sériovej zabiják Baraka co vyřídí zkrachovalou akční hvězdu Johnnyho Cage mě hodně potěšil.Škoda že když rejža dostal balík na realizaci tak se nechal semlít požadavky Boona a studia a vyrobil nemastnej,neslanej seriál kterej zapadne.Kdyby ho nechaly utrhnout ze řetězu,věřim tomu že by natočil nehoráznej masakr.

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13