Tupíři (2010)

Na rozdíl od stmívání který bylo jenom přehlídka namalovaných emo homoušů a věčně se řešilo jak je ta Bella mokrá z Edwarda,tady se člověk aspoň trochu zasměje.I když je dobrá polovina fórků trapná tak něco málo se autorům povedlo.Kdyby tam hrál ještě Leslie Nielsen nějakýho ztřeštěnýho upíra tak by to mohlo bejt o fous lepší

Ultramarines: A Warhammer 40,000 Movie (2010)

shorte kaciri. 20 let starou animaci provazi nebyvale drsna atmosfera ze sveta warhammeru 40K. Nesplnitelna mise ve jmenu cisare na planete zmitane chaosem me dostala do kolen. Luxusni hudba,nekompromisni jednotka masakratoru co neznaji strach ze smrti a spousta krve. Doufam ze tohle nebude posledni film z tohohle rozvetvenyho univerza

Avatar (2009)

Luxusni vec. Tomuhle filmiku se neda vubec nic vytknout. Jediny co me trochu mrzelo ze tam bylo na muj vkus malo krve ale to je jenom kapka v mori

Cesta bojovníka (2009)

Dalsi ong-bak se nekona. Je fakt ze hlavni hrdina se umi velice slusne ohanet ale nejakym zpusobem mi to vsechno prislo nemastny,neslany

Gamer (2009) odpad!

Snaha nahonit body u teenageru hrajici Call of Duty 4 jako o zavod. Hru miluju ale tuhle zumpu posilam na dno zabych sracek. Hodne spatnej vtip

Město zločinu (2009)

Jackie si trochu hral na Tonyho Montanu a povedlo se. Sice je porad dobrak od kosti s cistym nosem az dokonce filmu ale brutalitou svych cinu s Tonym muze smele souperit. Velice prijemny prekvapeni

Nezvratný osud 4 (2009)

Můj mozeček dostal hodinu a půl volno a já vyrazil na tenhle kousek s očekáváním co že je to za blbost.A světe div se,ono to tak špatný nebylo.Je sice fakt že to je skoro jako sestříhaná jednička,dvojka a trojka dohromady,ale drží si to pořád slušný tempo a tak masakr střídá masakr až do konce kterej přijde poměrně rychle.Jinak po vizuální stránce nemam co vytknout,dokonce sem jednou ucuknul když odlítl kus kola přímo do mýho frňáku.Takže se toho nebojte a klíďo na to vyrazte,chce to jenom vypnout ten mozek.1 hvězdička za 3D a 1 hvězdička za ty hlavní titulky

Pátek třináctého (2009) odpad!

Zrudnost,trapnost,dementni stupidnost.Nejotresnejsi zazitek z kina za poslednich 5 let.Muj milacek Jason si podal ruku z hrobarem Nispelem a ac mi to trha srdce na tehle ceste uz dal pujde bohuzel beze me.Dalsi dil friday 13 ignoruju

Re-Play (2009) (pořad)

Tučkina mam rád,Alžbětu zase moc nemusim.Člověk si sice informace z tohohle pořadu zjistí na netu už třeba o měsíc dřív ale zase na druhou stranu je fajn že se někdo snažil v televizi touhle tématikou zabejvat.Nesedim u každýho dílu tak jako kdysi u game page ale proč ne.Je to v pohodě pořad a když ho zrovna chytnu v bedně tak se na něj mrknu