POciSEM

POciSEM

Česko

• 29.8.2014  23:19

Velice krásný záběry na planetu který mi rušily neustálý filozofický žvásty o superpredátorech tj.lidí který by se měli probrat,přestat kouřit,žrát maso a vůbec žít jako rostlinky.Vždycky počítám s tim že při sledování podobnýho dokumentu dojde na tohle téma ale tady už je to moc přehnaný.Voda je mokrá,nebe je modrý,ženský maj tajemství a koho to sere.Lidi se prostě nezmění.Nebejt toho umravnostňování,dopadlo by to o moc lépe.

• 14.8.2014  15:32

Tak tohle já můžu kdykoliv.Jason Slade je prostě masakrátor v šusťákový soupravě a nic ho nezastaví.Na konci už trhá i řetězy a musej mu jít namlátit 4 lidi najednou ale to ho stejně nezastaví.Filmík narvanej bombastickýma hláškama (Polibte mi prdel,dávám výpověď a nechci pro vás dělat) docela slušnýma bitkama i na ty poměry zajímavym příběhem o slizounovi kterej chce atomovku a vládu nad světem.Chutná jednohubka,šup sem s další

• 4.7.2014  00:54

Výborný.Klobouk dolu před tou atmosferou.Nepamatuju animák ve kterym byl takhle drsnej průběh.Hra se mi nikdy nelíbila ale díky tomuhle je načase si jí projít znova protože na sebe oba kousky pěkně navazujou

• 26.6.2014  11:40

Obrovský překvapení.Takovej film sem vždycky chtěl natočit.Ze začátku se to tak nějak pachtí odnikud nikam.Čekal sem tak trochu že to pojede ve stylu supervojáka ss ale když klucí ruský narazej na prvního nácka kterej se ukáže být shnilou zombií,zpozorněl sem.A hergot...ono to má docela slušný masky.Pak už jenom soudruzi nakráčej do podzemních bunkrů pod kostelem kterej je docela podobnej tomu co mi leží pár desítek metrů od baráku a ta pravá zábava může začít.Aljošové narážej na armádů naprosto bombasticky designovaných potvor pravých od Rodena a chcípaj jeden po druhym ve snaze dostat se ven z bunkru.Je to totálně amatérský ale o to víc se cení že to nezabředne do tupých pasáží kdy se půl hodiny jenom melou kraviny aby trochu vzrostla stopáž a film neměl ve výsledku jenom 30 minut.Tady se pořád něco děje a když už se schyluje k tomu že se dojde na to zbytečný tlachání,odklopí se jednomu vojáčkovi mozeček a Rodenovi výtvory pokračujou v masakru.Co říct k tý kameře.Mno nejsem ani trochu fanda tohohle REC stylu ale tady mi to pasuje jako prdel na hrnec.Nasnímaný statickou kamerou by to asi ztratilo hodně velkej kus atmosféry.Takže pane režisére,sem s druhym dílem nebo si ho pudu natočit sám.

• 15.5.2014  20:55
    Godzilla (2014)

Docela fail tenhle biják.Nemělo se to spíš jmenovat MUTO?

• 4.4.2014  01:19
    Čas pomsty (1993)

Ema mele maso,Dolph mele všechno co se mu připlete pod pazouru.Téměř dokonalý béčko od krále kaskadérů nepostrádá akci,kozičky ani automobilový honičky.Vietcong padá po stovkách,Ferárka bublají společně s Lamborghini libozvučnou symfonii ke Goldsmithově hudbě a hlavní záporák George Segal by zasloužil doživotí i když to jenom hraje.Tady prostě nejde jít pod 5

• 29.3.2014  12:29

Naprosto luxusní záležitost a povinnost pro všechny fanoušky ROTLD.Vidět herce i tvůrce po skoro 30ti letech od vzniku jak vzpomínají na natáčení je skvost ale záběry z natáčení a kapitola o tarmanovi je totální orgáč.Nejlepší Making of jakej sem kdy viděl.Teď můžu říct že ten film znám dokonale z obou stran.Doporučuju

• 16.3.2014  01:57

Škoda toho filmu.Ze začátku to vypadalo na luxusních 5 ale po půl hodině to spadlo do totálních sraček.Elory měl k dispozici velice kvalitní zombí masky a zásobu karmínový barvy ale nedokáže udržet tempo.Počáteční zkouška sudu s trioxinem a následnej masakr v laborce je peckovní,jenže pak to spadne do žumpy když se toho soudku zmocní náctiletý emaři.Nápad s trioxin fetem je docela originální akorát že všechno ostatní už je moc přehnaný.Třeba zombí buchta co řve mozky ale radši ukousne pinďoura mě lehce zneklidnilo a bohužel to tentokrát nezachránil ani Tarman.Pro konzumenty to možná bude oddechovka ale fanoušci by se tomu mely vyhnout obloukem

• 28.2.2014  08:16

Danton je back a co čert nechtěl zase musel vstát z pelechu a jít vynést to zatracený smetí.Jenže netušil že Hogana prostě jen tak pustí z báně a ten se chce stůj co stůj pomstít.Danton je tak opět konfrontován chlapíkem co se ptá na cestu a i když je tentokrát opatrenej,je vzápětí zpacifikován a odvlečen na Hoganovu základnu.To je v kostce prvních 10 minut,zbytek už všichni známe.David Prior to vyřešil lišácky a jednoduše natočil remake jedničky s tím že ho opepřil a doladil k absolutní dokonalosti.Přirovnal bych to k Raimiho Evil Dead 1 a 2.Jakmile je totiž Danton vypuštěn do lesa,rozpoutává peklo a masakruje naprosto neschopný Hoganovi vojáky až do konce.K těm bych rád dodal že tentokrát vidí pouze to co je v záběru kamery takže když Danton stoji za kameramanem,vojáci ho prostě nevidí (důmyslná kamufláž :D) a okamžitě končí s kudlou v mozečku.Na scéně se objevuje i Thornton(?!) a nová mužatka a přikládají pod kotlem svými hláškamy,taky se sluší připomenout že lov je přenášen kameramy na internet a tak se diváci Dantonovi tleskají pokaždý když někomu ulomí hlavu.Mno nemá cenu okolo toho chodit,na první shlédnutí řadím Deadliest prey hned vedle prvního dílu a až si to pustim znovu,pravděpodobně ho překoná.Prior totiž točil tuhle bombu hlavně pro fanoušky vysvalenýho blonďáka kterej by vykuchal i Ramba jak krocana a je to zatraceně znát.Já sem opět nadšen a kdo to ještě neviděl,tomu Danton vskazuje TVOJE CHYBA TI ŘIKAM

• 5.2.2014  22:09
    Legenda Van Damme (TV seriál) (2011)

Jo je to hérečka.Dostávaly mě jeho věčný kecy jak mu vadí když si ho někdo vyfotí v klubu kam si zašel vožrat držku ale zajímavý je že kamera co točila tenhle dokument mu nevadila ani když ho točila při chcaní.Jindy zase brunátnej Žán Klód schízoval když si ho natočil člen štábu jak popletl pár slov v textu a bál se aby to nedal na youtube no a hned na to se ukázal milionum diváků když z legrace vojížděl kuchyňskou linku.Prostě trapný divadýlko a jak tak koukam všichni mu to žerou

• 5.2.2014  21:35
    Enderova hra (2013)

Drsný dětičky ve filmu by měly zakázat.To jak si hrály na vojáky bylo těžce nestravitelný.

• 28.12.2013  23:09
    Muž z oceli (2013)

Tak tohle je svatokrádež.Triky úžasný ale takhle domrdanýho Supermana. NIKDY.Votpad

• 19.11.2013  19:04

Už si to moc nevybavuju ale pamatuju že to byla bláznivá komedie a dokonce si tu dali přes držku Samson s Herkulem.Ke konci se tam přifařili ještě další 2 svalnatci a fackovaná pokračuje načež to rozsekne Zeus hláškou směrem k Herkulovi "Já ti nevim ale už mě nějak sereš,,

• 8.11.2013  10:19

Překvapivě výbornej oldschool western,navíc je to i prdel.Stará doba kovbojů odchází a po prériích se prohánej první káry.Šerif ze starý školy co ty nový povozy nechápe a nahání svou nemesis která za ty léta už taky pěkně vyměkla.Spousta podařených fórků,bitek a přestřelek.Co chtít víc.Jo a finální přepadení vlaku je pecka

• 18.10.2013  01:05
    Dredd (2012)

Raid redemption přes kopírák tj. krutej bouchač se musí probojovat budovou až na poslední patro aby zpleskal hlavního zlořáda.Raid byl luxusní ale tady je hlavní geroj kterej vynese rozsudek smrti za uprdnutí mimo vyznačenej prostor.Comixovýho Dreeda žeru,Karla Urbana extrémně nežeru.Škoda tohodle provaru protože jinak je to výbornej filmeček

• 25.9.2013  03:29
    Silent Hill (2006)

Gans mastil Na PSX jak blázen.Dokázal převest jednu z nejlepších her na stříbrné plátno.Pravda,vykradl dobrou půlku přímo ze hry a pak se v tom brutálne zamotal ale nic na tom nemění že je to nejpovedenější adaptace videohry.Akorát musim dodat,Harry Mason že byl zženštilej?

• 8.8.2013  18:46

Tohle už Dolph potřeboval jako sůl.Hlavní role a pořádnej vazbič co cedí mezi zuby jednu hlášku za druhou.Po Package další slušnej zářez.Kdyby bylo o pár doláčů víc,kameraman nebyl na tripu a maličko se vypiloval scénář mohla to bejt bomba.Výborná hudba,efekty na úrovni a sympatickej kydlič Max Gatling,co chtít víc.Jenom si musim trochu do Dolpha rejpnout ale ze začátku to vypadalo že už se neudrží ani na nohou.Naštěstí se v průběhu filmu dal dokupy a stihl přitom rozmašírovat stovky hlav svym tomahawkem

• 26.7.2013  14:06
    William a Kate (TV film) (2011)

Na cokoliv ten kluk sáhne se promění ve zlato.Ale no tak.Tohle vlezprdelkovství se mi příčí sledovat

• 18.7.2013  00:20
    Útok na Bílý dům (2013)

Ani vtipnej,ani akční.Jako by sto mega padlo na Emmerichovu chlastačku a zbylích padesát spolknul Tatum s Foxxem.Velkej Chaning je absolutní Anti McLane a Foxxův prezident vypadl z nějakýho klipu od 50 Centa.Na Emmericha bych čekal výbuchy gigantických rozměrů aleCapitol z kterýho se jenom vysypou okna a pár záběrů ze hry Jungle Strike me ani trochu nepřesvědčili.No a holčička co mává vlaječkou před stíhačkama to definitivně potopily do žumpy.S timhle filmem si Butlerův Olympus vytírá řiťák na plný čáře

• 13.7.2013  19:00

Van Bebber znovu boduje.Naprosto uzasnej filmik o borci kterymu konkurencni gang kuchne holku a on se za to chce velice brutalne pomstit.Nevim kam na ty napady Jimmy chodi ale je to pecka.Cisi z toho naprostej amaterismus a dokonalej nadhled.Chvilema mi to pripominalo tezkotonazni Tromu,par momentu jako by vypadlo z Mansona a do toho Goose kazdyho co potka zkope neortodoxnim kung-fu stylem nebo svihne po kebuli nuncakama.Opet se na scene objevuje i muj oblibenej reznik Marc Pitman jako totalne vylizanej psychopat se zalibou v zabijeni takze sem to hltal od zacatku az do konce.A samozrejme nechybi ani Bebberovo stylovy gore.Ja jsem nadsen

• 10.7.2013  21:30

Svižná akční vybíjená kterou sráží dolu retardovanej kameraman.Bitky jsou nekoukatelný což je škoda ale jako jednohubka slušný

• 10.7.2013  20:15

Speakman to tady slušně masakruje.Chcíly to trvá než se něco začne dít ale pak je to jízda

• 3.7.2013  02:48
    Lesní duch (2013)

Hanba ti Raimi!!!Jak mohl člověk kterýho sem si po léta vážil jako největšího hororovýho mástra,dopustit aby vznikla tak neuvěřitelně tupá a sračková žumpa.Film má přesto naprosto úchvatnej look.Ten les a mlha,špína všude okolo.Jako by se zastavil čas a Ash zrovna odcestoval přes démonův anál do minulosti aby tam mohl páchat výtržnost.Jenže do chaty po něm natancujou tak nesympatický košťata až se mi chce brečet.Nazačátku shodí nějakou dementní pizdu do sklepa a ona jenom kulí oči,občas někoho zblije od hlavy k patě a tak je to dokud se všichni neodporoučej do země oz.No a od půlky to jenom střídavě vykrádá první a druhej díl s tunou vynalézavýho ale trestuhodně zbytečnýho gore.Tak nemá vypadat návrat legendy.Kam se poděla ta morbidně komická atmosféra jedničky,psychopatickej hláškař nebo absolutní (a velice halucinogení) moc zla ze dvojky.Darmo mluvit.Myslel sem že nejhorší horor všech dob je remake pátku třináctého ale tenhle hnůj ho zadupe do země.Ještě nikdy mi u filmu takhle neskřípaly zuby jako tady u toho.

• 25.6.2013  20:12

Asi mám záchodovej vkus protože tohle je bomba.Ochutnávka koksu lžičkou,kazeta která umí popohnat auto a hláška nevšiml jste si něčeho óóóóóópravdu póóóóóóódivnééééééééééého je jenom útržek z týhle blázniví taškařice

• 25.6.2013  16:53

No s timhle paskvilem si Moore dělá prdel ne?Věděl sem že to bude kokotina ale tohle je totální bastl.Nemýt kluky z Top Gearu který mu natočily luxusní honičku,tak nejnovější past nemá co nabídnout.Záporáka co žere mrkev bych zbavil svéprávnosti,Woodsovi bych usekl ruce aby nemohl páchat další zlo a Moora bych projistotu rovnou utratil. Jo ale jedna věc mi pořád vrtá hlavou.Pořád se někde zmiňujou o Johnu Mclaneovi ale za celej film sem ho ani jednou neviděl

• 2.6.2013  00:07

Tak tohle se vůbec nepovedlo.Co na tomhle Jackie ladil 7 let nechápu.Jo nějaká ta špetka akce tam je ale zbytek je vata plná keců a hodně nudných fórků.Člověk si musí počkat skoro hodinu než se začne někdo bitkařit a ještě jsou nic moc.Chápu že Jackie už má věk na to aby neposkakoval po scéně jak opičák ale bylo vidět že ty kopačky rozdávat pořád dokáže,tak proč nemohl při cestování občas někoho zpleskat a jít dál.No tak snad příště

• 29.5.2013  16:51

Totální nuda.Dva animovaný díly zprsknutý v jeden odpornej hranej humus.Další díl už může bejt jenom horší

• 29.5.2013  16:36
    Bronson (2008)

Bronson je ukrutnej bourák.Pošahanej blázen co nejde pro ránu daleko.Je to moc hezky natočený,z Hardyho jde sakra respekt ale všechno se točí jenom o tom jak Bronson někoho ztříská,převezou ho do jiný věznice,zase někoho ztříská,převezou ho do blázince a takhle pořád dokola.Peterson sice nic jinýho v životě nedělal ale to je právě ta chyba.Na drsňáka Choppera to prostě nemá

• 22.5.2013  13:34

Cekal sem shit ale kdyz se na me z obrazovky zazubil Gary Busey,ohromne sem se bavil.Je to ukrutny Becko ,netece tam zadna crew a nehyri to originalitou ale Gary je proste perfektni zaporak a celou dobu sem mu fandil.Tohohle cvoka bych nechtel mit schovanyho na pude

• 9.4.2013  11:15
    Vrah od Green River (TV film) (2004)

Neni to až tak špatný ale režisér byl asi uplně odvařenej z Teda Bundyho a tak je ten film spíš o něm. Titulní masakrátor se ve filmu zjeví všehovšudy jenom na 3 minuty a to když ho vyslíchají jako podezřelého a uplně na konci když je zatčen a odsouzen. Teda na to že to byl jeden z nejpilnějších vrahů Emeriky se toho o něm z tohodle filmu nedozvíme skoro nic. Jako film o Tedu Bundym dobrý ale jmenuje se to snad vrah od green river ne? Trochu podvod