Žízeň po krvi (2008) (TV film)

Brutalni vykradacka snad vsech arenovek co kdy natocili. Bohuzel hlavni hrdina ac se umel docela slusne bitkarit vypadal jako pracant z uralu takze mi docela kazil zazitek. To jeho souperi uz bylo jiny kaficko. Narachana rakouska opice Kickinger se hodne snazil,Lateefa sem ani nepostrehl ale vizaz Garyho Kaspera me uplne odrovnala. Mam toho borce rad ale ted je moje hvezda. Nejsem zadnej hajhitlak ale jeho sympatickej nacicek je to nejlepsi co film nabidne

Brainscan (1994)

Nářezovej béčkovej horůrek kterej mi docela připomíná zlatý školní roky. S tim rozdílem že se nezjevil psychotickej pankáč kterej nikdy neodchází bez oblíbeného CDčka z pekla a nenutí mě hrát další part jeho magicky hry. Úžasný 90tkový triky, mladej Furlong a mňamková hudbička. Kvalitka

Zásilka (2013)

Klasická střílecí fackovaná,navíc tahle je velice kvalitně obsazená. Těžkotonážní Stone Cold se sice pere pořád jako godzilla ale zbourá tady uplně všechny a každýho. Lundgren sice moc na place nepobil ale jeho germán byl nebezpečnej řízek a opět u mè boduje. Jinak je to správný béčko kde neni nouze o zajímavý bitky,hlášky i povedený přestřelky. Spokojenost

Sheep Impact (2011)

To je tak trapny az je to dobry. Sadlo bezici k autu je k sezrani. Skoda ze to za nej musel vzit dubl. A hmaty chvaty vypadaly jako kdyby se pouzil zaber ze zkousky. Teda Stevene mel bys tocit jenom reklamy

Hra vlkodlaků (2011)

No bombice. Takhle dobrej svěží horůrek s vlkodlaky tady nebyl od psích vojáků. Film je nacpanej peprnýma hláškama i kvalitní akcí. Škoda že masky nebyly o trochu víc děsivější ale to zas tak moc nevadí,protože byla radost koukat na poctivou práci maskérů než na hromadu CGI průserů kterýma nás hollywood v poslední době krmí. Styl filmu asi nebude po chuti všem ale já se bavil náramně

ReGOREgitated Sacrifice (2008) odpad!

Ještě větší sračka než první díl. Valentine je velice narušenej člověk jestli ho zrovna tohle vzrušuje. Opět natočil kvalitní sprchu blitek a dokonce odešel i s pochcanou kamerou. Mno zase sem čekal trochu víc a vylezlo z toho obyčejný péčko kde si furt rvou prsty do krku a tentokrat ani to gore za moc nestálo. Už sem zvědav na závěrečnou část trilogie. Zatim je to teda bída

Konečná (2013)

Po všech čertech dokonale vybroušený akční béčko. Arnold jako stárnoucí (ale zatraceně badass) šerif se snaží zabránit narkobaronovi v překročení hranic u jeho městečka. Kdo potřebuje víc? Kritik ať se jde zahrabat. Po menším seznamování s buranovem kdesi v Arizoně se nám zlehka rozjíždí akce která se ve finále zvrhne v přestřelku jako z dávných Arnieho dob a nepoleví až do konce. CGI krev z Expendables 2 se může jít taky zahrabat protože tady si vesele cáká na všechny strany a je opravdová. Herci jsou do jednoho sympaťáci a ač Whitakera,Santora nebo Guzmána nijak nemusim,tak tady byli skvělý. Samotnou kapitolou je Knoxville kterej neni ani trochu vlezlej jak se všude píše a nad jeho eskapádama se nedá nepousmát. To co jsem od Arnoldova comebacku očekával,jsem dostal a musím už říct jen Vítej zpátky Arnie,už se mi po tobě stýskalo. Tenhle film není jednohubka,je to bomba. Jsem nadšen

Atomové gymnázium 2 (1991)

Tohle se tak uplně nepovedlo. Úchylný je to docela dost,kozy se vyvalujou v každym záběru ale na rozdíl od Toxika jsem se zasmál jenom u narážek na odér hlavního tvrďáka. I když,možná v tom hraje trochu svůj part i otřesnej dabing

Pepek námořník (1980)

Já nemůžu jinak. Pepka hranýho i animovanýho miluju stejně jako špenát. Totiž žeru ho i s plechovkou