Válka Bohů (2011)

Mam novyho oblibence. Pan rezizer uz v cele ukazal ze nebude tak uplne psychicky vyrovnanej clovek a ve valce bohu ve svych vyjevech pokracuje. Vizualne dokonaly dilko ale tezce klopyta v servirovani pribehu kterej je tezce srackoidni a musel by se poklonit i tem par televiznim vyplachum se stejnou tematikou. Dalsi vytka patri bohum a titanum. No to se snad posraly brat si jako inspiraci stmivani. Zeus je nebezpecne naondulovanej metrosexual s namalovanyma brisnima svalama,o ostatnich bozich nemluve a titani vypadaly jako kdyby utekly z koncentraku. Jenze ono se na to tak suprove kouka ze tyhle ustrely filmarum nejde neodpustit. S ultranasilim se tu roztrhl pytel,Rourke je hodne drsnej badass i ten hlavni hrdina byl docela sympatak a vubec bych se nedivil kdyby se jeho kariera vydala smerem jako pred par lety u Sama wortinghtona. No zkratka skvela jizda ktera kdyby podala pribeh aspon trochu podle starych povesti,mohla se zaradit do moji top 20

Roadkill: The Last Days of John Martin (1994)

Myslel sem si ze me Jim Van Bebber po Mansonovi a My Sweet Satan nemuze prekvapit ale zase vedle. Roadkill ma nehorazne depresivni atmosferu ktera nevim proc ale velice se mi libila. Maniak co masakruje kazdyho koho potka (v tomhle filmu jenom 3) aby si nasledne mohl udelat krvavej popcorn a cumet na bednu. Tenhle kratas prevysuje vsechny filmy o seriovych vrazich na mile daleko a plyne z nej ponauceni,nikdy se nenechat svezt clovekem kterej to sam nabidne :)

My Sweet Satan (1994)

Van Bebber je spravnej psychopat. Jeho Ricky a ten druhej kamarad jako by vypadly z Mansonovy rodinky. Po trochu nudnym zacatku prijde posezeni u taboraku kde se boda a boda a boda a boda a slape po hlave. Na tak kratkou stopaz je to solidni masakr.

Mistr loutkář III: Toulonova pomsta (1991)

Druha svetova a krveziznivi loutky to je exkluzivni kombinace. Ma to vybornou atmosferu i perfektni stopmotion triky,loutky jsou stylovy a samozrejme velice stylove popravujou vsechny nacky co se jim pripletou do cesty. Ja sem byl nadmiru spokojen

Žabí teror (1988)

Posledni samec na zemekouli v doprovodu luxusnich vojakyn se vydava s pasem cudnosti do zabiho meste. Ja vim ze je to mega thrash jenze me se to zatracene libilo. Jako skolakovi i dneska

Osvícení (1980)

Uz jenom z pomysleni bejt celou zimu zavrenej v opustenym hotelu naskakuje husi kuze. Navic kdyz se tam jednoho dne utrhl ze retezu mistni spravce a vymlatil svoji rodinu sekerou tak to znaci ze neco nebude OK. Do toho prijizdi demon Jack Nicholson se svoji rodinou a muze se zacit znova. Tiziva atmosfera jede ruku v ruce s bravurnim ozvucenim a herecky vykony jsou primo mistrovsky. Jeden z mych nejoblibenejsich hororu

Příliš mladý aby zemřel (1986)

Ultimatni Bcko. Simmons jako vysinutej buzerant Velvet Von Ragnor (to je jmeno pro padoucha) tahne celej film do nesmrtelnych vysin. Jeho vystupy zastinujou veskery herce a proste mu nejde nefandit. Ma dokonce velky ambice protoze chce otravit pitnou vodu jenze mladej hezounek Stamos mu to chce zatrhnout a tak se ho Pan Kissak snazi poslat za tatuldou kteryho mu odkrouhnul. No jizda od zacatku do konce.

Vánoční prázdniny (1989)

Asi nejlepsi film Chevy Chaseho a zcela jiste nejlepsi film ze serie o vecnym smolarovi Clarku Griswolovi. Pokazdy kdyz strcim VHSku do sterbiny ve videu tak se valim smichy po zemi

Dobrman (1997)

Vizualne zajimava podivana okorenena slusnou akci a luxusnim inspektorem hltajicim emericky akcni filmy v podani Tcheky Karya

Tetsuo (1989)

Absolutne sem nepobral co to bylo ale nikdy sem nic takovyho nevidel. Hustota