Socraates

MSFO & TurboB6 member © I talk to God but the Sky is empty

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 16.3.2019  21:57

Psycho-art. Ujetý, ale dobrý.

• 1.3.2019  21:41
    Postal (2007)

Podle komentářů drtivý většiny mejch oblíbenců jsem čekal pecku. Ale ono ne. Začátek dost fajn, politický narážky hodně fajn, inspirace Postalem fajn, ale ta očekávaná hlína to teda nebyla.

• 28.2.2019  17:57
    MOST! (TV seriál) (2019)

Chci věřit, že je tam opravdu všechno z Kolečkovy (potažmo Prušinovskýho) hlavy, ale nějak mi to prostě neštimuje, spíš mi přijde, že ČT chtěla opět vychovávat. Hlavně vykreslení skinů (schůze na téma "průser, nemáme se s kým rvát") a chánovskejch cikánů (vlastně pořádkumilovní dobráci od kosti a těžký charaktéři)? Nenechte se vysmát, víc reality by tomu jen prospělo, nemuselo se to tahat až tak ad absurdum, ostatní věci se dají s přimhouřeným okem spolknout. Je to škoda, ale chápu, Česká platí s přehledem nejlíp (a dobře víme, co je to za politickou organizaci). ___ Z předvedenejch výkonů si pochvalu zaslouží obzvlášť Hofmann, Isteník a Cinův dabing.

• 31.1.2019  22:08

Asi nejnadhodnocenější film posledních let. Bohužel i přesto, že se jedná o zpracování podle skutečný události, je to těžce neoriginální dílo, u kterýho by se navíc klidně mohlo z popisu vynechat označení komedie.

• 31.1.2019  16:31
    Chronopolis (1983)

Ani mě to neoslovilo, natož aby pobavilo. Možná kdybych měl zmatek v duši...? Z filmů tohoto rázu doporučuju Divokou planetu, za tu dám ruku do Slunce.

• 30.1.2019  20:49
    Tři mušketýři (2011)

Tak tohle je top kousek, možná i král "Asylum stylu". I když není k vidění žádnej krokožralok nebo nějaká elektrická megakreveta, nebojte se, že se nepobavíte. Přestože dávám odpad!, tuhle komediální lahůdku, nabušenou fantastickejma trikama, skvělejma hereckejma výkonama a parádním příběhem, by měl každej vidět.

• 2.1.2019  19:53

Mladej Svěrák jde už dlouho výkonnostně dolů. Už to není ani vtipný, ani srdceryvný, tady navíc takový nějak příběhově prázdný.

• 28.12.2018  09:10

Maníci z DC teamu by museli urazit vzdálenost rovnající se celýmu komiksovýmu vesmíru, aby dohnali Marvely, a já pochybuju, že se jim to v dohledný době povede. Nejsmutnější byly asi pokusy o cool humory a ještě víc cool postavy (z toho hlediska nejhorší Harley Quinn). Fuj, to bylo špatný.

• 13.8.2018  18:05

Besson opět pouhým stínem sebe sama, bohužel. Obsazení Spy Kids do hlavních rolí bylo z toho všeho asi nejhorší, předloha nepředloha. Filmařský výkon někteří srovnávají s Pátým elementem, což lze snad pouze po požití drog.

• 18.7.2018  00:53
    Wonder Woman (2017)

No jo, v neustále vzrůstající záplavě komiksovejch filmů budu muset mít čím dál větší nároky. Tohle jsem musel dokoukávat nadvakrát. Slaboučký.

• 14.3.2018  11:21
    To je vražda, napsala (TV seriál) (1984)

MacGyver se Sherlockem v sukni a květákem na hlavě dohromady. Všeuměl a všeználek Jessica vyřeší vše a všude, chybí mi jen pár dílů, kde by odhalila zlo třeba jako astronaut ve Vesmíru nebo rozklíčuje nějakou pekelnou záhadu jako příležitostný domorodec nebo emzák ve středu Země. Je to zábava.

• 16.2.2018  00:44

Ač zdaleka ne tak temný a tajemný, já tam z toho cítím Sin City! Koukatelný.

• 16.2.2018  00:30

Velmi smutnej Kevin se nám produmává a propátrává v týhle zapeklitý a tajuplný situaci, která se chvílemi zdá být bez východiska, díky správný volbě až ke svýmu venezuelskýmu vodnímu a zelenýmu světu, kde chyběl už jen vzkaz v láhvi a závěrečnej tanec s domorodci.

• 12.1.2018  11:04
    Bermudská příšera (TV film) (2014)

Rychle zapomenout a Lindu Hamilton si dál pamatovat jen jako sympaťandu Sarah Connor z Terminatora. Klasickej Asylum výtvor - výborný pro usínání s úsměvem na tváři, pokud těmhle peckám dáváte příležitost jako ukolíbavkám před spaním, což je myslím ideální uplatnění veškerý týhle tvorby.

• 27.10.2017  12:57

Pána času jedu postupně celýho, je to zdlouhavý, před sebou mám ještě několik sérií, ale tohle je zatím bezkonkurenčně nejlepší díl. Totální masakr.

• 11.10.2017  00:24
    Policie v akci (TV pořad) (2017)

Megamaxihnůj.

• 5.10.2017  13:30
    Pustina (TV seriál) (2016)

Povedlo se. Po sakra dlouhý době máme opět seriál světový úrovně (naposled Návštěvníci). Autoři se přesně trefili do módního severskýho stylu. Nellis a Dušek vynikajicí práce!

• 28.3.2017  09:59
    Strašáci (2011)

Strašáci (1971) 4,5* vs. Strašáci (2011) 3,0*

• 31.12.2016  01:08
    Vyšehrad - Roman (E03) (epizoda) (2016)

Tak tady se povedl jen ten Roman, jinak už je to opakovačka. A Žloudek = Krobot.

• 29.10.2016  11:29
    200 Motels (1971)

... A když nemáte po ruce LSD, tak si dejte aspoň pořádnýho jointa ... S čistou myslí prakticky nesledovatelná kokotina.

• 27.10.2016  00:17

Nesmysl na nesmysl a do toho zase ten Freeman! Ten je snad všude. Ale akční to je ...

• 24.10.2016  09:33

Druhá hvězda za úvodní geniální šprým, jinak to často sklouzává k fekálu, což není můj oblíbenej šálek, takže suma sumárum, jedničce s vypětím všech sil po kotníky.

• 16.10.2016  00:55

Ničím nevymykající se od souvisejících filmů, prostě průměrnej texaskej masakr. Původní klasika zatím stále vede.

• 28.9.2016  16:18
    Taková moderní rodinka (TV seriál) (2009)

Po totálním odsouzení, kdy jsem viděl pár minut prvních epizod (počáteční díly jsou zahřívací), jsem tomu dal po nějaký době další šanci, časem jsem přivykl největšímu problému v podobě mihotavý kamery a najednou se toho nemůžu nabažit. Postava Camerona a Eric Stonestreet samotnej, stejně jako Burrellův Phil, jsou TOP! Od pátý řady už seriálu bohužel dochází dech. (Ukázkovej díl např. S01E06.)

• 28.8.2016  11:07

Dle některejch horrorovejch odborníků(?) nejlepší věc od Carpentera. Já si ale myslím, že VĚC nemůže nic překonat.

• 7.8.2016  09:16

Levy je prostě na filmařinu levej.

• 6.8.2016  23:55
    Nevědomí (2013)

Obvyklý průběh, obvyklý Cruise. Oboje už mi poslední dobou obvykle nevyhovuje.

• 8.6.2016  18:34
    23 (2007)

Viděno úplně náhodou 8. 6. 2016 (8+6+2+0+1+6). Tak vám nevím ...

• 8.5.2016  11:22

Na vykrádání sebe sama asi není nic špatnýho, jen je to prostě po x-tý už nuda. Troška používá stále stejný náměty i typy fórků a to, co obstojně bavilo ve Sluncích a senech, už prostě nebaví.

• 28.4.2016  10:57

Prostá přehlídka tvorů obývajících africkou savanu, od hmyzu po ptáky, bez hlubšího bádání.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10