Leť, ptáku, leť! (1978)

Základem všeho je mít vždycky čistý štít a pěkně narovnanej pionýrskej šátek!

Supervixens (1975)

Ten Clint měl při vší tý smůle ale pořádnou kliku! Moji první zkušenost s Meyerem hodnotím pozitivně, do budoucna se mu určitě vyhýbat nebudu. Ač přízemní zábava, ten chlap točit uměl, to se musí nechat, zrovna tak jako se musí ocenit jeho vkus na ženský. Atmosféra lehce sexuálně vzrušujícího filmu mi chvílemi evokovala německý erotický komedie sedmdesátejch let, takže pamětníkům bych to popsal jako "úsměvný road movie à la kožený kalhoty".

Krvavá hostina 3: Šťastný konec (2009)

Čistokrevná blbina s několika slušnejma džoukama a většinou dost nepřehlednou akcí. Dneska jsem to jedním očkem viděl už podruhý a hlavní důvod byl ten, že jsem se těšil na nádherný prsa rajcovní Tat girl (a nejen její) a taky celkem povedený mutanty, vyvádějící vtipný bizarní kousky. Takže asi o tom to hlavně je.

Apollo 18 (2011)

Ouvej ouvej, tohle se teda nepovedlo a nejvíc za to může volba filmařů natočit to stylem found footage. Tohle není procházka lesem nebo statický natáčení nějaký místnosti během nočních hodin. Když už, tak to chtělo někoho schopnějšího než je tady pan režisér, protože tento ve mně nedokázal vyvolat ani pocit realističnosti, ani napětí. A navíc ty kamínky?! Škoda, takovej pěknej námět to byl...

Voodoo (2002) odpad!

Jak se tohle může dostat až do Česka, to nepochopím. Nějakej hispánskej hip hopovej fanoušek bez talentu natočí doma za barákem naprosto příšerný a tupý home video a ono se to dostane do prodeje. A dokonce i v Evropě! Před touhle elementární hovadinou zcela vážně varuju každýho, kdo by s tím chtěl ztratit byť jen několik minut. Já jsem si to vyžral i za vás.

Amityville 2: Posedlost (1982)

Jsem trochu rozpolcenej. Pokud film uvidíte samostatně a nebudete nuceni srovnávat s ostatními Amityvilláky, bude všechno v pořádku. Mě ale zklamalo, že Damiani vůbec nebere ohled na počáteční film týhle série a tak nám například vraždy v domě proběhnou jinak, než jsou popisovány v "jedničce", vrah vypadá jinak, než je popisován a ukázán v jedničce a církevní vrchnost by taky neudělala dvakrát po sobě stejnou chybu. Tohle chtělo líp promyslet. Ital sice rozjíždí větší akci s použitím více masek a triků než Rosenberg, ale zdaleka se mu nedaří vystavit tu tajemnou atmosféru Horroru v Amityville, i díky slabšímu hereckýmu ansámblu. I když jsem původně zamýšlel hodnotit hůř, nakonec budu dneska strašně hodnej a hvězdu za tu režisérovu necitlivost vůči vynikajicímu původnímu snímku nestrhnu, protože některý triky ve filmu mě opravdu potěšily a hlavně, vyspal jsem se z toho.

Johanka z Arku (1999)

No tady je to koukám samej hysterik... pardon, vlastně historik! Milej film, i přes většinu času komickou Millu v roli panický Johanky.

Bad Taste - Vesmírní kanibalové (1987)

Tak to je teda věc. Člověk žasne, jak Jackson začínal. A žasnu taky nad zdejším hodnocením a jásotem. Absolutně nechápu to nadšení. Slintání a koulení očima Jacksonovejch kamarádů, lítající kousky mozků a klouzání po hovnech mě nešokuje, nezhnusí a v drtivý většině případů ani nerozesměje, takže co jinýho zbejvá si na filmu užít? Nic. Připomínalo mi to filmy Lloyda Kaufmana a jeho Tromy, jen s absencí nahatejch ženskejch (i proto je to smutnější případ), takže ani nic novýho ohledně stylu to pro mě nebylo. Dočetl jsem se, že původně to měl bejt kraťas - a tak to mělo dle mýho zůstat, protože 90 minut týhle příšerný amatérštiny, to je prostě moc. Mám takovej pocit, že přesně tohle natočit parta vtipálků z Horní-Dolní, tak se to tu válí v odpadech, ale tohle přece spáchal Peter! Čtyřletý snažení filmovýho nadšence Jacksona se musí náležitě ocenit, takže vrhám jednu hvězdu, ale jestli se pustim i do Braindead, jak jsem původně zamýšlel, to už si nejsem tak jistej.

Zkratky ke štěstí (2003)

Horší verze Smlouvy s ďáblem (z roku 2000). Nemá to šťávu, Jennifer nemá ani z poloviny charisma a sex-appeal božský Liz a Alec, to je pan Nuda osobně. Nezachrání to ani mdlej Hopkins, a s hlavní ideou, s tím velkým posláním úmorně přetřásaným v poslední půlhodině filmu, s tím si protentokrát taky vytřete prsa!

Natěrač (2008) (TV film)

To jsme to tý n@vě zase jednou v komentářích pěkně nandali, co? Jsme přece sakra odborníci, čsfďáci! Jak bychom před ostatními vypadali, nepohanit ten prokletej televizní kanál plnej komerčních sraček, že jo? Tak to já na just jednu hvězdu přihodím, protože ač Brabec nechává sexy Čvančarku dost často přehrávat a občas neukočíruje ani Budaře, a i když mně občas vadila dráha snímající kamery, tak jediná opravdu pekelně špatná součást týhle inscenace byla hudba pana Vondráčka, to teda brrrrr!