Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Ač stejnej režisér, je tu viditelnej pokrok od minulýho dílu. Pokrok, kterej bych nazval návratem k poutavosti. Absolutní vrchol, zároveň možná vůbec to nejlepší z celý série, je potom animovaný vyprávění příběhu o třech bratrech a jejich setkání se smrtí.

Battle Royale II: Requiem (2003)

Pro mě jako pro diváka, kterej viděl jedničku, byla tohle příšerná nuda, nabitá teatrálními hereckými výkony, často sklouzávajícími k trapnosti. Zbytečnost. Jedna hvězdička za "parodii" na Spielbergovo vylodění v Normandii.

Panika v městečku (2009)

Totální úlet. Až se mi zdá, že tvůrci občas nepohrdnou nějakou tou chemickou látkou coby doplňkem stravy.

Raketa na Měsíc (1958)

Tohle by se mohlo líbit obdivovatelům tvorby Ed Wooda. Podobnej styl, včetně hereckejch výkonů a filmovejch dekorací. Jen triky má Cunha o něco lepší než božský Edward D. Wood Jr.

Divoké historky (2014)

Pasternak 4* // Krysy 5* // Silnější 5* // Bombita 4* // Návrh 3,5* // Dokud nás smrt nerozdělí 4*

Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý (2014)

Tak mám pocit, že nám Wirkola dospěl. Naznačovali to už jeho předchozí Lovci čarodějnic. Po vyloženě teenagerskejch blbinkách typu Kill Buljo a Død snø je tu najednou dospělácká komedie plná skvělejch gagů a povedenejch hlášek, navíc s emočně silným závěrem! :-) Vidět slabší jedničku není třeba, je to vlastně ztráta času, bohatě stačí pětiminutový shrnutí předcházejících událostí na začátku týhle parádní zombie-komedie.

Nestyda (2008)

Zase klasická dobrá neurážející Hřebejkovina, jenže mně už se ten jeho styl tak trochu okoukal. Chtělo by to změnu, pane režisére. A to jak žánru, tak toho stylu a v neposlední řadě i herců obsazovanejch do hlavních rolí.

Koupili jsme ZOO (2011)

"Why not?" ___ Skvělá hudba, dokonale připentlená a souznějící s jednotlivejma scénama, zvedá hodnocení o jednu hvězdičku.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Série s Charlie Sheenem za ★★★★★, série s tím vocasem, kterýho tam pak našroubovali, za ★★★.