Jedna ruka netleská (2003)

Film přetékající hláškami a vynikajícím herectvím. Trojan v super roli. Dokonalost na české poměry. "Přátele prověřuj, ty pověřené obručí z ocele přimkni si k srdci" Pro mě lepší než Samotáři.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Kult, slovo, které vystihne tenhle skvělej počin. Pro někoho blbost, pro někoho zdroj neskonalé zábavy. Hádejte kam pařím já? :-)

Ajťáci (2006) (seriál)

Skvělej seriál, specifický humor, určitě ne pro každého ale jinak dokonalé. Jsem rád za 3. řadu. Viděl jsem to jen v originále a jsem neskonale rád.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Kult - bez debat kult. Tolikrát citovaný film, tolikrát možno koukatelný a vždy tam něco objevíte. Asi nejlepší Tarantino.

Angel-A (2005)

O tomhle filmu se moc neví a je to velká škoda. Pro mě zásadní film. Chci svou Angel-U, stejně vtipnou a hodnou.

Spirit (2008)

Jo, není to Sin City. Ale pořád to má neskutečnou atmosféru. Vynikajícího "okatého" S. L. Jacksona a mě to teda pohltilo. Nenechte se odlákat nízkým hodnocením.

Nestyda (2008)

Žádné překvápko se nekonalo, průměrný Macháček, sem tam pidi vtipná scéna. A komedie a nestydatost? Vůbec nic takového jsem v tom nenašel. Ta hvězdička je za to jeho elektrické kolo ale to je tak jediné :-( Zklamání

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Myslel jsem si, že nic lepšího jako Přátelé už nebude. Představte si Přátele a It Crowd a nějak to tak nějak smíchejte a vypadne vám The Big Bang Theory. Doporučuju koukat jen na originální znění, protože cz dabing totálně pohřbil charakter Sheldona, který je asi nejlepší a nejvýraznější a nejprotivnější z celé skupinky. Po pár dílech jsem se do toho zamiloval. Opět skvělé profily jednotlivých postav. Doporučuju.

Přátelé (1994) (seriál)

Tahle šestice se jen tak neokouká. Viděl jsem to x krát, ale nevím čím to je, ale kouknu na to vždy zas a znova. Chandler nemá chybu a co, že on to vlastně dělá? :-) Chtěl bych talent co má Phoebe, to jsou teprve songy :-)

Futurama (1999) (seriál)

Viděl jsem to už když to přišlo a byl to kult. Ale až když se na to koukám v cz dabingu, tak si to vychutnávám ještě víc. Dabing se povedl a rychle a dobře se na něj zvyká. Snad budou předabovány i filmy ;-) Přeju si ještě další filmy Matte prosím.