Forrest Gump (1994)

Pro mě silný, citlivý, lidský a vtipný film. Pru hlupáka každej hloupý. A propo jakéžeto krevety si dáte? :-)

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Zvažoval jsem 4 či 5 *, ale nakonec jsem dal 5 za ten nápad, triky a děj. Povedlo se to a bavilo mě to. Holky - vezměte si kapesníčky, Pitta je tam přehršle :-)

Vrchní, prchni! (1980)

Vynikající nápad, skvělej Abrhám, film přetíkající hláškami. Klasika. Není víc co dodat, kouknu vždycky.

„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)

Otec a syn ve filmu. Klasika klasik. Knedlíků šest, táta pět. Nepřeberné množství hlášek, široké spektrum postav a jejich povah. Znám to nazpaměť a stejně se vždy kouknu. Perfektní humor.

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Paráda, asi každý to viděl. Obraz doby, porevoluční Československo, možnosti... Nechápu nízké hodnocení některých uživatelů. Bolek v roli křupana se strefuje do všeho. Vždycky kouknu.

Odpor (2008)

A mě se to líbilo, mělo to svůj rytmus, svůj děj a prakticky i zprostředkování toho, co museli lidé zažít v těch nelehkých a krutých časech válečných. Craig se mi v tom taky líbil - hrdina.

Ostrov (2005)

Jaj, tak tohle mě dostalo. Nic jsem o tom nevěděl a koukal s otevřenou pusou. Taktéž doufám, že se tohle nikdy nebude dít. Film nutící k velkému zamyšlení.

Gattaca (1997)

Tenhle film mě dostal, blízká budoucnost a sakra nechutně možný scénář. Nechci se dožít tohohle. Chci aby se děti počínali "běžně" :-) Chci děti z lásky svých rodičů.

Iluzionista (2006)

Nechal jsem se pohltit atmosférou doby, kdy městem jezdil kočár s koňmi, kdy se žilo zcela jinak a kdy se chodilo pro údiv a úžas do divadla, kde jeden velmi pohledný a šikovný iluzionista předvádí dosud nevídané, nemožné. Nádherná mysteriózní romantika a dokonalý Norton a Jessica Biel. Parádní love story.

S čerty nejsou žerty (1984)

Asi nejlepší, nejzábavnější a nejvtipnější pohádka co kdy u nás vznikla. Pan Heřmánek, Nárožný a Kemr - excelentní herectví. Zbytek snad ani netřeba říkat, vždyť to každý viděl.