Ladíme 2 (2015)

Má to stejnou šťávu jako jednička, písničky a capella mají svoje kouzlo a ta jejich finálovka mi dopřála pěknou husí kůži. Vtipné, svižné, líbilo se mi to.

Wonder Woman (2017)

Pěkná podívaná. Viděla jsem několik kreslených verzí, hraná verze je taky moc pěkná. Hlavní hrdinka je sympatická a moc se mi líbí ten jejich ukrytý ostrov, ale asi není tak moc dobře ukrytý, když tam lehce dokáže se vybourat pilot a připlout německá armáda. A stále jsem si v duchu říkala, jak chce zlikvidovat boha války Arese, když to je klasická válka bez nějakých nadpřirozených schopností. Odpověď jsem pak dostala. Pokračování by mohlo být zasazeno do přítomnosti a nebo třeba v budoucnosti, bylo by to zajímavé.

Top Gear speciál: Napříč Itálií (2014) (pořad)

Bylo to ve stejném duchu jako Napříč Evropou, líbilo se mi to. Ať žijou boloňské špagety. Jak o tom celou dobu mluvil, taky bych si dala.

Vetřelec: Covenant (2017)

Já ten film beru jako pokračování Promethea než klasických Vetřelců. Dalo se na to koukat, proč ne. Víc a víc se mi ti vetřelci líbí, i když bych to ve skutečnosti potkat nechtěla. Možná jsem se v tom až moc šťourala, protože mi tam pár maličkostí nesedělo, ale dalo se to předejít. Jak to, že člověk mohl mluvit, když mu na obličej hupsnul facehugger, když by ho měl znehybnit a dávat mu vzduch pomocí trubice, zatímco kladl toho svého chestburstera. Scény s flétnou se mi zdály naprosto zbytečné a scéna ze sprchy byla libová.

Šmoulové: Zapomenutá vesnice (2017)

Vrátila jsem se do dětství, kdy jsem šmouly zbožňovala, ale baví mě i teď. Příběh se mi líbil, pobavil a přiznávám se bez mučení, že i slza ukápla. Ta Koumákova high-tech beruška byla dobrá a ten fosforeskující králík taky. Šmoulové jsou nesmrtelní, ti nás všechny přežijí.

Power Rangers: Strážci vesmíru (2017)

Já se ohromně bavila a vybavila si předchozí Power Rangery před dvaceti lety, jak bojovali s těmi příšerami, s maskami, co byl navlečen člověk a ty jejich vtipné chvaty, že se ho ani nedotknul a už ležel na zemi. Moc jsem od toho neočekávala a čekala jsem na to morfování a taky kdy se zordové spojí do jednoho velkého. Líbila se mi hláška o morfování ve sprše a také : "Sorry Bumblebee" na to rozšlápnutý Camaro.

Top Gear speciál: Napříč Evropou (2013) (TV film)

Oproti jiným speciálům, které jsou někdy na místech, kam byste se ani ve snu nepodívali, to po jižní Evropě bylo krapítek slabší, ale vtipné momenty nechyběly. I když tam nebyl James May, tak tam jakoby byl s nimi. Zajímala by mě jeho reakce, až by se na to podíval. No a ta jejich rozdílná reakce na ten jejich výlet. Výlet k balkónu z pohádky, jídlo z chobotnice super tričko "I ♥ James May"

Všechno nebo nic (2017)

Připomíná mi to harlequinky, které jsem v pubertě přečetla nespočet. Žádnou pecku v tom nevidím, ale průměr dobrý. No a ten doktor z těch dvou byl hezčí.

Top Gear: US Special (2007) (pořad)

Ten americký speciál byl teda hustej, vlastně na každém speciálu se najde něco speciálního, ale takový burani v Americe, to svět neviděl. A taky asi žiju na jiný planetě, protože si myslím, že by se u nás dalo sehnat auto do 1000 dolarů, sice nějakou šunku, ale bylo by to rychlejší než ve čtvrtích na Floridě, kde každýho druhýho odprásknou. No a ta kráva na autě, to bylo drsný. Myslím, že jsem to viděla i jiném speciálu, myslím, že to bylo v Patagonii. Jo a jedna super hláška od Jeremyho, když projeli Alabamou: "Nemají žádný smysl pro ironii. Začínám opravdu věřit tomu, že někde hluboko v Americe lidi pořád obcujou se zeleninou." A taky nesmyslná žaloba kvůli darovanému autu, že bylo o pár let starší než se tvrdilo. Tam v Emérice je možný všechno.

Rychle a zběsile 8 (2017)

Nebylo to špatné, mělo to švih a ta Torettova zrada byla jasná skoro od začátku, i když jsem neviděla, co si to prohlížel ze začátku na tom mobilu. Bavilo mě to a nejvíc ten boj Jasona Stathama s malým prckem se sluchátky v letadle.