Thor: Ragnarok (2017)

Já jsem si ten film užila a zdál se mi více protkán vtipnými scénkami. Dokonce i Loki byl takový normálnější. Jaké překvapení bylo, když se objevil Hulk, který zmizel před nějakou dobou. Líbila se mi hláška: Kolik má Hulk doktorátů? Žádný a kolik Banner? Sedm a přihlašovací jméno Zlatovláska.

Mars (2016) (seriál)

Hybridní seriálodokument, který mě zaujal už od začátku. Po shlédnutí a přečtení Marťana jsem byla zvědavá, jak se s tímhle poperou, ale zatím dobrý, nemůžu si stěžovat.

Mortal Instruments: Město z kostí (2013)

Mě se to líbilo. I když mě ten začátek trošičku nudil, ale od té návštěvy nočního klubu mě to začalo bavit více a více.

Hitchcock (2012)

Jelikož jsem netušila, co si večer pustím za film, v televizi dávali toto. Nejsem fanoušek takovýchto filmů, ale zvědavost mi nedala, tak jsem se na to podívala. Jako že bych z toho byla extra nadšená, to říct nemůžu, ukazovalo to praktiky natáčení filmů (buhví, jestli je to aspoň částečně pravda). Abych pravdu řekla, tak mě pobavil konec, kde jaksi říkal, že bude hledat nějakou inspiraci pro další film a šup, ptáček přistál na rameni. Pro mě je to ten typ filmu jednou a stačilo.

Ovečka Shaun ve filmu (2015)

Bylo to hezké, vtipné, chvílemi i dojemné. Na Shaun se můžete kdekoli na světě a budete tomu rozumět.

Já, padouch 3 (2017)

Super, já se bavila. Zločinec uvízlej v osmdesátkách, super teplákovka a to kolečko na hlavě :-). Ty songy byly super, v hlavě jsem si je notovala. Docela hodně prostoru dostali mimoni a také i vepříci. Spokojenost a na Vánoce to taky potěší.

Strašidla (2016)

Já s tímto filmem neměla problémy jako někteří zde další. Chtěla jsem to vidět, tak nějak zabít páteční večer u televize. Nečekala jsem žádnej majstrštik, ale neměla jsem problém s tím to dokoukat do konce. Bylo to i vtipný, jen některé hlášky z moderního světa ke strašidlům nepatří. Pro mě to je takový průměr.

Mimozemská invaze (2017)

Prvních pár sekund, kde se to odehrálo ve vesmíru u ISS mě to navnadilo a pak záběr na bandu týpků, jak si chtěj vorazit u chaty očekávajíc na konci nějakou tu soulož. Pořádně ty ufouni nebyly vidět a létající oranžová medůza nadchne na pár vteřin. A ten konec, jsem z toho nějaká zmatená. U mě nic moc.

Pobřežní hlídka (2017)

Já jsem se úžasně bavila a kdo ne, musí ten film brát s nadsázkou. Dwane pěkný, sexy, Zac nám dospěl do extra kousku, na který je radost pohledět. Ze začátku mě trochu zaskočilo, že hrají ty samé postavy jako ve staré pobřežní hlídce, ale dalo se na to zvyknout. A taky se ti zdá, že běží zpomaleně?

Team America: Světovej policajt (2004)

Četla jsem někde článek o top 10 komedií, které musíte shlédnout, než umřete a toto mě zaujalo. No a jak to mám nazvat, je to prostě úchylárna na entou, ale v dobrým slova smyslu. Ty hlášky, rozbořená Eifellovka, zničené pyramidy, vybombardovaný Louvre, spousta teroristů, no nebude chvíli trvat a bude to realita. Hustý střílečky, odpadající hlavy, nekonečné blití a ten proslov, že oni jsou píp a Kim a je zadek a tak tak dále. A docela mě dostala ta erotická scéna, to už jsem téměř řvala smíchy.