The Mandalorian - Kapitola 1: Mandalorian (2019) (epizoda)

Kdybych náhodou neobjevila na internetu článek o "Baby Yoda", tak by mě ani nenapadlo, že nějaký takový seriál existuje. Líbí se mi SW, ale nejsem až tolik zapálená, abych znala všechny galaxie a planety a obyvatele, co ve SW universu existují. A ten malinký padesátiletý Yoda, ten byl tak roztomilý, takový miminko bych brala všemi deseti a pokaždé jsem čekala na scénu, kde bude a v duchu jsem si říkala, že bych ho tak poňuchňala.

Kryštůfek Robin (2018)

Bylo to takové milé a všichni byli roztomilý, jen tygr se mi zdál takový vybledlý až opelichaný, ale jinak to bylo fajn. Pár smutných scén, pár vtipných, několik expedic hledání přátel, vracení papírů a nakonec zjištění, že život není jen práce, ale i rodina a přátelé.

Film mých snů 2 (2015) (TV film)

Je to stejný jako jednička, chtěla jsem jen zabít čas a kouknout se na něco odlehčenýho. Účel to splnilo, písničky chytlavý, proč ne.

Film mých snů (2013) (TV film)

To bylo šílený, ale chtěla jsem se dívat na nějaký odpočinkový bláznivý film. Myslím, že Disney Channel by mohl dokázat zplodit něco lepšího, ale budiž. Taky jsem si všimla pár malinkých chyb jako např. když hrdinka chce sjet velkou vlnu, má rozpuštěné vlasy a z dalšího záběru je už má v culíku.

Muži v černém: Globální hrozba (2019)

Bylo to fajn a ani mi nevadilo, že už tam není agent J, ale dva jiný H a M :-). Stále to mělo ten šmrnc těch minulých filmů, jen ta hlavní hrdinka tam tak strašně chtěla a nedělala žádné vstupní testy, kde sedělo několik týpků v židli připomínající vajíčko a jen ten jeden si k vyplňování testu přitáhnul stolek. Ona si šla za tím, co chtěla a taky se ji to podařilo. Škoda, že mluvící mopsík tam neměl víc prostoru, ale museli nějak lehce připomenout starý časy a přesunout ho do pozice psa pro vrátnýho. Za to ho nahradil malý zelený "Pjéša" :-).

Hellboy: Královna krve (2019)

Bylo to dobrý, ale žádný wow efekt se nekonal. Měla jsem tendenci po celý film spojovat vše s tím předchozími filmy, protože to není zas tak dávno, co byl natočeny. A abych pravdu řekla, tento Hellboy nebyl zas tak pěkný jako ten předchozí :-).

Země na scestí (2019)

Viděno náhodou a vůbec jsem netušila o čem to bude. Ale jako dobrý, i číňani umí natočit sci-fi, ale žádný zlatý hřeb večera to nebude. Námět dobrý, Země si pofrčí někam do jiný soustavy, aby našla nový domov, ale ten zpropadenej Jupiter jim přidělá problém. Jen jsem si řekla, co tak asi je na té odvrácené straně, kde nejsou motory a je celý den noc, asi nic, mrtvo. Mohlo by být pokračování o 2500 let později, kdy Země dorazí do cílové stanice.

Shazam! (2019)

Myslela jsem, že to bude totální blbost, ale bavila jsem se u toho. Byl to takový příběh superhrdiny tak trochu jinak. Nehledala bych v tom přínos pro kinematografii, ale čas se chvíli pobavit u televize a to splnilo.

Captain Marvel (2019)

Byla jsem spokojena. Další várka Marvelu, to můžu kdykoliv. Nic není jak se zdá, co jsou vzpomínky, komu věřit, komu ne, jak to všechno začalo, jak to postupně zapadá a dává smysl. A bavil mě styl devadesátých let, asi proto, že si to pamatuju jako děcko a jako počínající teenager. A ta číča byla fakt super.

Aladin (2019)

Neočekávala jsem od toho nějaký wow efekt, ale překvapivě se mi to líbilo. Bylo to takové barevné, divoké, vtipné až modré :-). Nikdy jsem neviděla kreslenýho Aladina, aspoň ne celého, možná tak hrála počítačovou hru z devadesátých let a ve studiu kamarád viděla Aladina jako kreslený seriál, ale bylo to celkem fajn. A na scénu, kde zpívají A whole new world jsem se těšila, ta se mi líbí.