Zombieland (2009)

Rozhodně sem se nenudil !!! Skvělej Woody a hlavně perla Bill Murray! Jen škoda že mu ten Vtípek nevyšel :D

Smrt čeká všude (2008)

S těma oscarama mě to dost překvapilo !!! Tento film sem vůbec netipoval na oscara a taky sem dost naštvanej !!!... Film je skvělej ve svém žánru a ukazuje nám něco nového. Nechybí napětí, skvělá kamera a akce.

2012 (2009)

Je to mezi 3-4*, ale dávám 4 a to z jednoho prostého důvodu a to že sem se bavil. Efekty byly pěkný, ale scénář tak trochu pokulhával. Hodně scén mi připomínalo starší Emmerichovo filmy. Ale hlavně že sem se bavil. Určitě to neni největší trhák roku, jak sem se dočet !!!

Cesta (2009)

Pěkný postapo u kterýho nechápu komu se to zase nelíbí. Atmosféra a děj vás do filmu skvěle vtáhne!! Rozhodně sem se nenudil a při scéně ve sklepě i bál. Knihu jsem nečetl a rád bych ji i přečet. Cormac McCarthy určitě udělal skvělé dílo a jak už sem zde četl, tak ho akorát John Hillcoat převedl do filmu a to se mu povedlo.

Záměna (1983)

Skvělá komedie!!!!!! Proč takovejch neni víc!

Stalo se (2008)

Jaktože je tu tento film tak podhodnocen???? Mě se to líbilo!!! Opravdu zajímavý a originální příběh.

Yes Man (2008)

Pěkný film u kterýho sem se bavil.Jim Carrey je skvělej. Další film u kterýho sem se zasmál. Příjemná komedie.

Camp Rock (2008) (TV film) odpad!

Taky sem hledal ten rock, ale nic no. Název měl znít Camp Shit.

Halloween (1978)

Jako první sem také vyděl Zombieho Halloween, ale tohle je super!! Hudba, atmosféra. Vše skvělé

Smlouva s ďáblem (2000)

Pár pěkných vtípků. V celku pěkná komedie, ale na tokovýhle téma to mohlo být i zábavnější!!! Film zachraňují scénky drogového krále atd. Takový průměr.