Prokletý ostrov (2010)

Nemůžu si pomoct, ale ta hodina a půl nudy ani za to překvapivé vyvrcholení nestála.

Auta 2 (2011)

Toto pokračování naprosto nenavázalo na skvělý předchozí díl. Je to jen téměř nevtipné cestování po celém světě. I děti kolem mě se celkem hodně nudily. Jednou mě můj milovaný Pixar prostě musel zklamat.

Planeta opic (1968)

Z tohoto filmu jsem jako malá pociťovala velkou úzkost a strach. A ani teď, po spoustě let, se po jeho shlédnutí necítím moc dobře. Je to depresivní.

Šéfové na zabití (2011)

Na můj vkus trochu moc nadávek, ale jinak se za břicho smíchy popadám ještě teď. Jednoduchá komedie s jednoduchou zápletkou a trošku drsnějším humorem.

Tři dny ke svobodě (2010)

Paula Haggise sice miluju, podle mě je to jeden z nejlepších žijících scénáristů, ale tohle mě prostě nějak nedostalo. Dialogy rozhodně nadprůměrné, jen ten děj mi přišel průhledný a chvílemi i dost nudný. Příště by se zase mohl pustit do něčeho svého a ne do remaku průměrného, celkem nezáživného útěku z vězení.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Popravdě, čekala jsem od posledního Harryho víc. Byly tam scény, ze kterých mám husí kůži ještě teď. Bylo tam i pár opravdu vydařených vtípků. Ale čekala jsem mnohem více emocí. Chtěla jsem si pobrečet u závěru jedné éry, ale nějak to tak úplně nepůsobilo. Myslela jsem, že závěr bude vygradovanější, ale vrchol filmu pro mě přišel již po hodině. A smrt důležitých postav mimo záběr, to jsem si připadala skoro podvedená.

Faktor strachu (2001) (pořad)

Zajímavých bylo tak prvních deset epizod. Potom už se to všechno jen opakuje. Po těch deseti dílech už mi ani ty nechutnosti druhého kola nevyvolávaly pocit na zvracení. Celkem nuda s občasným zajímavým úkolem. Mimochodem, Joe je borec.

Match Point - Hra osudu (2005)

Není to ten starý Woody, ale je to stále dobrý Woody. Skvělí herci a závěr, který mi naprosto vyrazil dech.

Crash (2004)

Příběh o tom, že vše může být úplně jinak, než jak se na první pohled zdá. Takhle na mě už dlouho nic nezapůsobilo. Miluju tenhle styl příběhů, kdy se vše prolíná a díky tomu máte na konci na postavy naprosto odlišný názor než na začátku. Skvěle napsané, ještě lépe zahrané.

V moci ďábla (2005)

Kdyby tam bylo více vymítání a méně soudního přelíčení, hvězdičku bych přihodila. Takhle je to jen průměrný thriller při kterém občas zamrazí. Toto téma se dalo podle mě využít mnohem lépe.