Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Hellboy je frajer a Abe je to nejrozkošnější stvoření. Skvělý humor, skvělá akce, jen na Selmu Blair si tam nemůžu zvyknout.

Střepy v hlavě (2008)

Dvě hvězdy za ty dvě scény, při kterých jsem se lekla. Nevím, ale ten konec mi přišel trochu nedotažený.

Ženy sobě (2011) odpad!

Za co, za co, za co jsem si tohle zasloužila. Takovouhle psychickou újmu jsem u filmu neutrpěla snad v životě. Nevím jestli dřív brečet, zvracet nebo se modlit, aby už nikdy NIKDY nevzniklo něco takhle trapnýho, nechutnýho, odpornýho. Netuším, co scénárista fetoval ani co přimělo režiséra natočit tohle cosi, co ani nedokážu nazvat filmem, ale já se z toho budu muset ještě dlouho vzpamatovávat.

Proroctví (2009)

Ten konec, TEN KONEC, proč to udělali?

Neřízená střela (2010)

První půlka byla opravdu skvělá, skvělý humor, vše fungovalo. Pak mi ale hlavní hrdinka začala lést totálně na nervy.

Kronika (2012)

Ten styl natáčení mi chvilkami, hlavně ke konci, připadal trochu přehnaný. Ale jinak skvělý nápad, takové trošku zkloubení X-Menů s reálným životem. Skvělé efekty, skvělí hlavní představitelé měnící se úměrně výši napětí. Pro mě to bylo velké překvapení a naprostá spokojenost.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Já tolik miluju symbolické konce. Symbolické a nostalgické. Ale nostalgické jen tak trochu. Stiffler v nejlepší formě, Jimův tatík jakbysmet. Aneb Comeback prciček jak se sluší a patří. Jsem naprosto spokojená.

Okresní přebor (2010) (seriál)

Zaručeně jeden z nejlepších českých seriálů. I přesto, že je v produkci Novy, jeho kvalita díl od dílu neklesá, ba možná roste. Jiřina je dokonale sebestředný a hláškuje o sto šest. A ostatní mu zdatně sekundují.

Soumrak mrtvých (2004)

První půl hodinu to graduje a graduje a zbytek filmu už jen upadá a upadá. Ale stále je to velmi dobrá komedie.

Nedotknutelní (2011)

Co s tím všichni máte? Jeden chlap na vozíku, jeden černoch a spousta nudy. Možná neotřelý námět, ale že by to bylo nějak extra vtipný, to se vážně říct nedá. Ne že bych měla až takový odpor k francouzským filmům, ale čekala jsem mnohem lepší zábavu, než která mi byla poskytnuta.