Rec 2 (2009)

Bála jsem se mnohem víc než u prvního dílu. Možná díky gradování hned od prvních minut. Skvělé a dokonale plynulé navázání na předchozí díl. Méně krve, víc "baf" scén, více strachu. Ale stejně by se mi to v angličtině líbilo víc.

REC (2007)

Až na těch závěrečných pár minut mě to teda zrovna nenadchlo. Hodně zombíků, málo strachu.

Melodie mého srdce (2007)

Krásně naivní, naivně krásné. Možná přehnané, nemožné, ale je to pohádka jak má být. A herecké obsazení snad nemohlo být vybráno lépe.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Říkala jsem si, že vyzkouším jeden díl a potom uvidím. Podívala jsem se na první a den a půl jsem nevstala od obrazovky. Pohltilo mě to. Je to zvláštní seriál, v jiném jsem neviděla takovýhle poměr krve a sexu. Už aby byla další řada.

Transformers 3 (2011)

A mně se to líbilo. Jak první celkem vysvětlovací polovina, tak i druhá super akční polovina. A ta první mě překvapivě bavila i víc. Dostatek emocí, dostatek akce, dostatek Bumblebeeho, jsem spokojená.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Není to jako první díl. Je to o kus níž jež první díl. Jak akcí, tak vtipem. Ale pořád je to nad průměrem. Těch pár skvělých scén za shlédnutí stojí.

Transformers (2007)

Předem jsem si říkala, hm roboti, to bude ale blbost. No ona to vlastně asi i blbost je, ale naprosto úžasně poutavá, promyšlená, zábavná blbost. Bay ty akční scény vážně umí. Mimochodem Bumblebee je frajer.

Sedm životů (2008) odpad!

Říkali mi "podívej se na to, budeš brečet jako želva". U tohohle někdo brečí? To fakt? Možná tak zoufalstvím. Vždyť to bylo taaak strašně přehnaný, trapný, zoufale snažící se hrát na city bez jakýhokoliv účinku. Patos v tý nejodpornější formě. Will Smith se fakt snaží, ale působí hrozně křečovitě. I když pořád aspoň o trochu míň než Rosario. Fuj...

Walk the Line (2005)

Nemůžu si pomoct, ale na mě to prostě nezapůsobilo. Jasně, že Joaquin je fešák a Cashe ztvárnil naprosto přesvědčivě. Jasně, že Reese je nádherná a starostlivá. Ale i přes všechny ty krásné písničky a úžasnou ústřední dvojici jsem se celkem nudila. Ale ty dvě hodiny se vydržet daly.